• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Ugrejalo je i meni ce prijati :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


brera

Pozdrav svima, daj jednu tutu na Mijatov raèun.

DarkoN

evo mene na jedno hladno pivo. ima jos neko zainteresovan?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

o evo mene s jedne male rute sad bi dobro doslo 2kg tek pecene jagnjetine i 2 ledena union piva (moze i sarajevsko dok union ima prednost)...Darkon bio sam u tvom djelu grada :D pa neke obilaznice tamo-vamo umalo se ne izgubismo :D

brera


mijat


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooooo eki brera u ovo doba na forumu pa ljudi sta je desilo se cudo .... virus harison nije vise tako opasan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S.
Broj postova ce se vratiti no sikiriki, samo treba doci do Slo.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

Znam da je tebi èudno, ma i ti si neko kratko vrijeme znao za popodnevno smjenu. ludzatobom:((

mijat


brera

DA,da, veæ je sad noæna smena, ali novi termin, i onda spavanje i odmaranje umornih okica do najmanje 12h. (:smijeh:

mijat

dobro jutro, klasika je spremna, mogli bi oprati oèi  ;D

DarkoN

evo i mene na jednu rakijicu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)