• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


brera

Quote from: mijat on 27 July, 2010, 11:34:25
ko sa mlitavim k****m nauèi da jebava u mladosti nema problema u starosti   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Da dopunim:
Kad smo mi u tvojim godinama(Darko) jebali, cure su bile 14 dana crne izpod oæiju, a sad se farbaju koje kakvim bojama. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
E, sad kad smo se fino nasmijali, daj to piæe. :bravo::(

DarkoN

evo ide   (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)   (C) (C) (C) (C)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


skiDeki

Evo i mene da se javim na kratko, da vas pozdravim!! Trenutno sam prezatrpan poslom pa me nema ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

o pozdrav
ev mal na pauzu poslije rucka pa se sjetio mal da se javim  (:smijeh: (:smijeh:  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) ZIVJELI

DarkoN

i ja bih mogao jedno hladno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

ima li ovde ikoga da se nesto popije?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ako se toci pivo tu sam :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

KO JE REKO PIVO  (PIVA)

brera

Dobro jutro, klasika. ;D

mijat

dobro jutro, mo¾e i meni klasika  ;D

brera

Mo¾e, mo¾e, pa raèunao sam na tebe. ;)