• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: harison on 26 July, 2010, 13:53:08
klinac sad vise nece moci....upisao sam neke tecajeve za informatku kak bi dobio dip. (poslusao sam tasta kad mi je rekao na odmoru pa evo vidjet cemo)  :bravo::( najgore od svega je to sto moram rano ustajat  na ta predavanja  :'( :'(
sta si upisao? znas da je to moja oblast, pa ako ti treba neka pomoci ili savjet javi se. nego daj mi jedno hladno pivo za onu glupost na igrici.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma kad se vec zajebavam ovak doma, sto nebi odradio i taj tecaj dobijes dip. i odlicno (hvala na pomoci) ...pa ev ostala jos jedna ko se pridruzi nek uzme (nova darkonova pravila :D u igri kaladont...mjenjas sebi slova kako ti odogovaraju hahah)

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svako jutro DOBRO JUTRO

mijat


skiDeki

Mijate nadam se da je sveza slika sa pljeskama na talandari, a sad nam pokazin sliku dilandare (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

fin video hare. glasao sam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

NARAVNO DA SMO GLASALI HARE ALI BI DEKI TREBO DA GLASA NAJVISE JEDINO SI NJEGA UBACIO U KLIP  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: BOJAN-BG on 26 July, 2010, 23:34:25
NARAVNO DA SMO GLASALI HARE ALI BI DEKI TREBO DA GLASA NAJVISE JEDINO SI NJEGA UBACIO U KLIP  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

:P ako je tako ove sezone s kim se god vidim napravit cu par klipova i onda sve spojiti pa da vidimo kak ce izgledati :D VIP RAJA a i drugi samo za nase oci :D

P.S.
Hvala za glasove ;)

brera

Dobro jutro, klasika pripremljena, a ostalo tek oko 12. ;D

mijat

dobro jutro, mo¾e klasika  ;D