• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

brera


skiDeki

Dobro jutro :P Nije me bilo juce iz opravdanih razloga! TAKO JE BRERA IMAO SAM TALANDARA PARTY, MISLIM DA CE TI MIJAT DATI OBJASNJENJE (:smijeh:


Mijate, klasika i za mene ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


BOJAN-BG

e mijate ti jos 7 dana pa na more a ja jos 2 nedelje  :-\

BOJAN-BG


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

dobro jutro, i ja sam tu. moze jedna kajsija da dodjem sebi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

O jutro jutro moze jedna kajsija

Darkon grijesis u Crnoj Gori je zakon ko ustane prije 12:00 slijedi mu smrtna kazna  (:smijeh: (:smijeh: kao u Kini na stadion te povedu dodje raja da te gleda kak ces dobit metak u potiljak

(C)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Nego hocel neko da se osvjezi :D


mijat

vidi, vidi, koga to moje okice vide  ;D (ovo je iz vica o perici, papagaju i fri¾ideru  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)

tast te èita kao bukvar, nema hareta pre 12 èasova  ;D

DarkoN

Quote from: mijat on 26 July, 2010, 12:57:03
vidi, vidi, koga to moje okice vide  ;D (ovo je iz vica o perici, papagaju i fri¾ideru  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)

tast te èita kao bukvar, nema hareta pre 12 èasova  ;D
naucio je on tasta na odmoru u koliko ustaje.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

klinac sad vise nece moci....upisao sam neke tecajeve za informatku kak bi dobio dip. (poslusao sam tasta kad mi je rekao na odmoru pa evo vidjet cemo)  :bravo::( najgore od svega je to sto moram rano ustajat  na ta predavanja  :'( :'( al u svakom slucaju jedna SDM (super dobra maksuzija...sjecas se taste) kad prodje niz grlo ima da se razbudim i u 05:00 ak treba