• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Ljudi necete mi verovati, upravo jedem vruce cvarke i zalivam ledenim pivom, ekstra kombinacije, ko ne veruje ili zeli neka dodje!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

e deki da smo malo blize mozda bi i dosao

skiDeki

Druze, znas kakvi su hrskavi, a pivo 'ladnoooooo ludzatobom:((

Inace sutra mi dolazi familija sa mora , pa narednih petnaest dana kod mene rostilj, paprikas odbojka, zajebancija....nesto cemo i na raznju okrenuti, verovatno :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Dobro jutro, prijavljujem se
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro. i ja sam tu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ovo ce Mijata verovatno zainteresovati!
Trenutno u debelom hladnu oraha pijem hladno pivo dok se srnetina krcka u kotlicu hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


DarkoN

uh deki rado nih ti pripomogao u tom poslu. ovde ima hiljadu stepeni. sad bi mi dobro doslo jedno hladno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Pomaoc bi mi itekako prijala, paprikas vrhunski, skoro da nista nije ostalo, a evo kako je odprilike to izgledalo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Dobro jutro ima li koga za tropikanu??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat


brera


DarkoN

dobro jutro. evo i mene na jednu tropikanu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...