• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

dobro jutro. izgleda da sam jutros orvi na terapiji.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

PRVI JESI ALI CU TI SE SAD PRIDRUZITI ZIVELI

DarkoN

drustvo za pice je uvijek dobro doslo. ;D ;D ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

marina

Sta se danas pije? caj ili cedevita?
VIP Jahorina Woman Team

DarkoN

Quote from: marina on 11 July, 2010, 13:23:55
Sta se danas pije? caj ili cedevita?
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
nisam siguran da znam sta je cedevita, a sto se tice caja ima samo sa rumom.  devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

pogresno sam se izrazio sluzimo rum sa malo caja (radi mirisa)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Meni daj samo rum, od caja me boli glava (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 11 July, 2010, 13:56:48
Meni daj samo rum, od caja me boli glava (:smijeh:
takooooo jeeeee  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

prijatno popodne, evo i mene  ;D

DarkoN

stigao je brera jos samo da nam se javi  austin:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

nema ni brere ni harija izgleda da su potpisali pakt za stabilnost  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

pocinju produzetci .....
bio je brera tu samo nije nista napisao, mora da je umoran od odmora sa haretom.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Evo ga kraj prvog produzetka, ovde je napeto :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

iako sam navijao za holandiju moram reci da su ipak spanci bili za nijansu bolji.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...