• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


brera

Pre 12. ne mrdnem ni okom, mo¾e telefon zvonit koliko oæe. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 25 June, 2010, 06:05:08
Mo¾e, kako ne. ;D Da prijatelju, danas na dan praznika radim do 13:30 i onda me nema do 19.7., pustim mozak na ..... :bravo::( :bravo::(

O dobro jutro i vama.... ja nesto slabo spavao fuff sve mi se mota po glavi tast-tast-tast a evo zasto...

"pustim mozak na ....."" sta mislite kako ide nastavak..... "NA ZETA"  (:smijeh: ...ako se vratim ziv ..zdrav ne znam hocu li jer sam dobio jos 2 prijetnje  ??? ???

P.S.
uglavno sve vas pozdravljam i uzivajte, sjetite se nekad dobrog Harisona  ideea:(  :P

skiDeki

Dobro jutro 8)  moze klasika, terapija pivo sve moze kod mene....

Brera posto vidim da je Boki naelektrisan po pitanju odmora, nemoj da te iznenadi da ti nas dvojica jedno vece upadnemo na imanje tamo u Puli ludzatobom:(( Boki nije normolan kad se negde ide, a ni ja nisam bolji (:smijeh:

Vidim da Hare nije mogao spavati (valjda nervoza pred put)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 25 June, 2010, 10:14:41
Dobro jutro 8)  moze klasika, terapija pivo sve moze kod mene....

Brera posto vidim da je Boki naelektrisan po pitanju odmora, nemoj da te iznenadi da ti nas dvojica jedno vece upadnemo na imanje tamo u Puli ludzatobom:(( Boki nije normolan kad se negde ide, a ni ja nisam bolji (:smijeh:

Vidim da Hare nije mogao spavati (valjda nervoza pred put)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Cemu se smejes toliko prijatelju?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Imao sam pred sobom tvoju sliku na motoru, na jednoj nozi motoristièka èizma, a na drugoj.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


DarkoN

srecan put brera i odmori se.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Sretan put Brera! Sve najbolje i da se lepo odmoris!!! :)

A ovo je NAJ navijacica na SP Juzna Afrika >>>>>
[/color]



AKO SE SLA®ETE SA MNOM!?!?

DarkoN

ja bi sa njom navijao cijelu noc ako treba  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: brera on 25 June, 2010, 12:35:38
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Imao sam pred sobom tvoju sliku na motoru, na jednoj nozi motoristièka èizma, a na drugoj.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
A ja sam imao viziju kako je izgledala tvoja faca kad se ja pojavim kod tebe u Puli (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Sretan put Brera i ugodan godisnj odmor...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

brera odmori malo i za mene

skiDeki

dobro jutro 8) ja sam za klasiku
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dobro jutro, evo i mene na jednu i bjezim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...