• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

ma dobri su bili ovi nasi ali za potapanje kupusa

skiDeki

Dobro jutro 8) Ja malo kasnim, na bolovanju sam , pa se kasnije leze i duze spava...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja cu jednu rakiju da dezinfikujem grlo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

casu mlijeka  ???
mislim, nisu momci tako losi bili, ali uvijek prevlada ono "ma lako cemo mi njih". australija je prilicno tezak protivnik i njihov nacin igre nam ne lezi. tako da nije to toliko pogubno sto se izgubilo.
ja jos uvijek mislim da je jedina greska protiv gane napravljena, ali ako se vidi ganjani su i jucer protiv njemaca uspjeli im razbiti igru. znaci nimalo lako grupa, iako imena su smjesna: Gana?!?! Australija ?!?!

sad kafanske teorije  :P
mislim da su njemci nas namjerno pustili da pobjedimo, da bi na kraju ipak izgubili  austin:(

Bojan NS


vip-jahorina

ganjani - hehe, cijelo vrijeme se ovdje zekimo - ganjani nas ganjaju i izganjase nas

zburkos

Nakon skoro ne prespavane noci, kad su se malo slegli utisci, da kazem da smo mi igrali sinoc dobar fudbal i da smo se ispromasivali i da je usljedila kazna..... I ja mislim da smo mi trebali sve da rjesimo u prvoj utakmici protiv Gane, al' opet ponosan sam na nase orlove i treba im pruziti maksimalni podrsku i da se sad okrenemo kfalivikacijama za evropsko i da se plasiramo.....
SVAKA CAST MOMCI!!!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Quote from: zburkos on 24 June, 2010, 12:30:03
Nakon skoro ne prespavane noci, kad su se malo slegli utisci, da kazem da smo mi igrali sinoc dobar fudbal i da smo se ispromasivali i da je usljedila kazna.....
I ja mislim da smo mi trebali sve da rjesimo u prvoj utakmici protiv Gane, al' opet ponosan sam na nase orlove i treba im pruziti maksimalni podrsku i da se sad okrenemo kfalivikacijama za evropsko i da se plasiramo.....
SVAKA CAST MOMCI!!!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

SLAZEM SE SA TOBOM ZBURKOS potpuno.... IDEMO DALJE!!!! JEDNO VELIKO ISKUSTVO!!! REALNO GLEDANO NAMA TREBA NEKI NAPADAC KLASICNI...DA DAJE GOLOVE!!! ET!!!!
ZIVI I ZDRAVI BILI ORLOVI!!!!!!!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

BICE BOLJI VALJDA ZA SLEDECE SVECKO PRVENSTVO  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 24 June, 2010, 16:07:05
BICE BOLJI VALJDA ZA SLEDECE SVECKO PRVENSTVO  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ZA EVROPSKO PRVENSTVO BOKI!!!! EVROPSKO!!! :)

Big_DANE


BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 24 June, 2010, 16:45:35
Quote from: BOJAN-BG on 24 June, 2010, 16:07:05
BICE BOLJI VALJDA ZA SLEDECE SVECKO PRVENSTVO  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ZA EVROPSKO PRVENSTVO BOKI!!!! EVROPSKO!!! :)

SVECKO JE PO NASOJ MERI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

da li ce nam se doticni gospodin KO vise predstaviti

21 gostiju, 6 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, Dane_LuDjaK_NS, DarkoN, skiDeki, savic.86, ko

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...