• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dok ne dobijem odobrenje od tasta nista necu dirati...al dobrih tekmi ;)

DarkoN

meni se osusilo grlo od ovog kaladonta, ja cu jedan tubor hladan ko led da obradujem grlo. ko jos hoce nek se pridruzi slobodno, nema potrebe da se stidi.  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

ja cugam vec i rostiljam pred utakmicu. sutra necu ni gledati. valja zivce cuvati.

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 22 June, 2010, 20:11:40
ja cugam vec i rostiljam pred utakmicu. sutra necu ni gledati. valja zivce cuvati.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: to ti je pametno. cuga i rostilj sta jos dodati?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: marina on 22 June, 2010, 12:58:39
Deki, fora sa pismom je genijalna. Davno nisam bolju foru cula i vidjela. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
I meni je mnogo jaka fora, ima i prosirena verzija, ali ne mogu da je nadjem, negde se zaturila!

Quote from: vip-jahorina on 22 June, 2010, 15:49:43
deki sto te vip-hanuma nahvali  ;D


Hehe Nemoj biti ljubomoran devil:( salim se naravno (:smijeh:
Quote from: harison on 22 June, 2010, 16:53:04
hahhaahha cuj ZET..da ja promjenim mozda username  :P

evo drustvo deki nam se nece javiti do daljenjeg otisao mu rooter  :P kaze kako je spavao gipsom ga pricepio i izvadio mu dushu :P zezam se

sad ozbiljno...pregorio mu je rooter koliko je lezao u krevetu i drzao ga upaljenim tako da sad pokusava dobiti majstora da dodje to popravit...jebajiga noga mu u gipsu a ne moze van ova kisa ga zeza brze bi to zavrsio ajde sad ti zelim duplo brze oporavljanje tebi i rooteru  :bravo::(   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Hehe evo mene preko dial-up connecton, kao pre 100 godina, necete verovati koliko je sporo :'(  Sve vas puno pozdravljam hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

onda deki popij jednu s nogu dok nije pukla veza  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

pardon, popij jednu na brzinu, posto sam procitao sta je bilo unam da ti ovo s nogu i nece ici bas najbolje.   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 22 June, 2010, 20:43:35
pardon, popij jednu na brzinu, posto sam procitao sta je bilo unam da ti ovo s nogu i nece ici bas najbolje.   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: jao jao  3:(

ma ima jedan fazon da ti bude dial-up brzi........prikljuci ADSL  devil:(

skiDeki

Moze jedna na brzinu, mam i dve- tri, ali nikako sa nogu (:smijeh:

za ADSL nazalost trenutno nemam teh mogucnosti, W-less nije los, ali eto zastopa jbg

Izgleda da ovo radi, malo je sporije ali bolje ista nego nista, ZIVELI drugari, danas vas je bas puno na forumu, cak se i drugaqrica Snjeza pojavia hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

samo lagano vremenom ce bit sve bolje i bolje..... laku noc sutra srijeda jos da i taj dan prodje ostalo ce bit lagano  3:(

DarkoN

ja cu da popijem jos jedno pivo za laku noc.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera

Ima, budi danas ti domaèin. ;D

mijat

tebe i mene ne raèunam, mi smo domaæini  ;D na mlaðima svet ostaje

brera

Quote from: mijat on 23 June, 2010, 09:08:10
tebe i mene ne raèunam, mi smo domaæini  ;D na mlaðima svet ostaje
Eh, mladi tek oko 12. Ajmo mi sami, ¾ivjeli.