• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG


DarkoN

zivio. da popijemo jos po jedan i ja moram da idem imam jedu ozbiljnu raspravu da obavim sa jastukom. sutra je radni dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

e pa odoh i ja pa sutra na nove radne zadatke

brera


brera


mijat


brera


mijat


DarkoN

dobro jutro, evo i mene. odavno nisam bio na terapiji.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


marina

Deki, fora sa pismom je genijalna. Davno nisam bolju foru cula i vidjela. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
VIP Jahorina Woman Team

vip-jahorina

deki sto te vip-hanuma nahvali  ;D

brera, danas je poludio forum imali smo dosta, dosta posjetitelja, koa da je sept-okt a ne juni. Sta nas ocekuje za koji mjesec   :o
Prosle sezone nam je padao server par puta jer je surfalo istovremeno extremno puno jahorinskim portalom. Naravno, onda smo svi moderatori: i brera i zet mu  (:smijeh: i deki, oba bokija i lola i darkon i dane ....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahhaahha cuj ZET..da ja promjenim mozda username  :P

evo drustvo deki nam se nece javiti do daljenjeg otisao mu rooter  :P kaze kako je spavao gipsom ga pricepio i izvadio mu dushu :P zezam se

sad ozbiljno...pregorio mu je rooter koliko je lezao u krevetu i drzao ga upaljenim tako da sad pokusava dobiti majstora da dodje to popravit...jebajiga noga mu u gipsu a ne moze van ova kisa ga zeza brze bi to zavrsio ajde sad ti zelim duplo brze oporavljanje tebi i rooteru  :bravo::(   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: harison on 22 June, 2010, 16:53:04
hahhaahha cuj ZET..da ja promjenim mozda username  :P

evo drustvo deki nam se nece javiti do daljenjeg otisao mu rooter  :P kaze kako je spavao gipsom ga pricepio i izvadio mu dushu :P zezam se

sad ozbiljno...pregorio mu je rooter koliko je lezao u krevetu i drzao ga upaljenim tako da sad pokusava dobiti majstora da dodje to popravit...jebajiga noga mu u gipsu a ne moze van ova kisa ga zeza brze bi to zavrsio ajde sad ti zelim duplo brze oporavljanje tebi i rooteru  :bravo::(   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Mogao bi da ga promenis u '' ZET HARE '' !!!!