• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro, moze klasika, nesto sam poranio jutros..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 21 June, 2010, 10:36:22
Dobro jutro, moze klasika, nesto sam poranio jutros..
Ko rano rani "TAJ NIJE HARIS" devil:(, mo¾e klasika. A pritisak u "nogi"? (:smijeh:

brera


skiDeki

Quote from: brera on 21 June, 2010, 11:02:22
Quote from: skiDeki on 21 June, 2010, 10:36:22
Dobro jutro, moze klasika, nesto sam poranio jutros..
Ko rano rani "TAJ NIJE HARIS" devil:(, mo¾e klasika. A pritisak u "nogi"? (:smijeh:
pritisak veoma visok, tako da trebam popiti nesto za visok pritisak!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

wwooooow, vozdrica svima.... moze jedna s nogu pa moram da bjezim....
mislim jako mi je zao ak ne moze se registrovat  ludzatobom:(( ASISTENT kekeke nebi mogao ovak prditi po forumu, svaki drugi komentar bi mi bio poklopljen a izlazak u kafanu vjerovatno bi bio zabranjen :P hahahahha

P.S.
Bokiju je trenutno HDD pregorio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

dobar dan! vidim da ste bas aktivni. ja imam puno obaveza pa ne stizem da se javim. sad bi trebalo da bude malo bolje. ja cu jedan tuborg sto hladniji. ostali nek se izjasne ja castim posto me dugo nije bilo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

O Darko, dobro nam se vratio nazad,evo jacu da ti se pridruzim!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

vec sam se zabrinuo da cu morati sam da cugam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo i mene....ja kise majko moja sta je ovo  ludzatobom:(( hocel nam ovo snijeg :D hahhahha

P.S.
Nema tasta ovako u vecernje sate... a ja ja virus mu na komp. zaboravio sam hihihi jebajiga  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja bi sad jedan tuborg i na spavanje valja sutra po kartu i ostalo :S laku noc svima  :bravo::(

DarkoN

evo i mene na jedan tuborg. valja sutra u neove radne pobjede.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

dajte jos jedan da vam se pridruzim

DarkoN

boki ja castim posto me dugo nije bilo
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...