• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

svima dobro jutro i dobro dosli na mali slager alkoholicara samo pite jer danas casti tast!!!!! ja cu jednu sa zdrmam pa makar bila onaj kerozin s polazne stanice na poljice  :o :o :o :o :o

P.S.
deki kako je macak...kako si spavao...koji ti je sad broj noge da ti mogu kupit neke japanke....koji je br. desna a koji lijeva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: zezam se, cuvaj se

brera

Quote from: harison on 19 June, 2010, 09:20:56
svima dobro jutro i dobro dosli na mali slager alkoholicara samo pite jer danas casti tast!!!!! ja cu jednu sa zdrmam pa makar bila onaj kerozin s polazne stanice na poljice  :o :o :o :o :o

P.S.
deki kako je macak...kako si spavao...koji ti je sad broj noge da ti mogu kupit neke japanke....koji je br. desna a koji lijeva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: zezam se, cuvaj se
9:20  :o :o :o :o :o :o :o

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


mijat


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahahhah ovo su pripreme za Pulu nema jos puno...ima svaki dan da ustanem u 08:00  ideea:( i vratim se spavat do 11:00  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


skiDeki

Quote from: harison on 19 June, 2010, 09:20:56
svima dobro jutro i dobro dosli na mali slager alkoholicara samo pite jer danas casti tast!!!!! ja cu jednu sa zdrmam pa makar bila onaj kerozin s polazne stanice na poljice  :o :o :o :o :o

P.S.
deki kako je macak...kako si spavao...koji ti je sad broj noge da ti mogu kupit neke japanke....koji je br. desna a koji lijeva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: zezam se, cuvaj se
Spavanje je bilo prava nocna mora (doh) leva je 42-43, a desna?? sami bog ce ga znati ogromna je...ali to nije razlog da se nesto ne popije ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

dobre cijene  (:smijeh:  (:smijeh:

nego: 'olandija oli ovi zuti?

Big_DANE

Dje ovo ima majke ti??? DJE STE SLIKALI OVO!?!?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


brera

8:20  sleep:( sleep:( sleep:( Ajd Hare tek oko 12.h, ali ostali Mijat, Deki ???

mijat


skiDeki

Dobro jutro, evo i mene da vam se pridruzim..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...