• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Deki zelim ti da sto se pre oporavis....tj. da nije neka teza povreda stopala...znam kako je to..ja sam u srednjoj sredio jednu kost ispod prsta...i bas gadno bilo... :(

Jbg slovenci...nisam gledao utakmicu...dobro ste poceli..al nekako nista imali snage koliko mi se cini u zavrsnici!?!?  Al u svakom slucaju samo hrabro...i vidimo se u osmini  :)

skiDeki

Ipravo sam se vratio iz hitne i sreca nista nije polomljeno, ali i dalje boli pri svakom pokretu, valjda ce biti dobro!
Evo upravo gledam reprizu srb-nem, posto sam danas slusao preko radija (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Hehehehe...neka neka i meni je upaljena tekma na Tv-u ...pratim jer i ja nisam bio pri sebi od utakmice...strasan stres zacinjen sa mNOGOOOOOOOO SRECE! :)
Onaj Vidic mi je skratio 5 godina zivota!!! :S

Poslao sam Helgu da nam donese pivce ....dog gledamo reprizu :)


skiDeki

Moze, samo nekdonese, bice mi valjda lakse! Nesto sam i ogladneo, a valja mi sad na jednoj nozi skakutati do kuhinje :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 18 June, 2010, 23:36:05
Moze, samo nekdonese, bice mi valjda lakse! Nesto sam i ogladneo, a valja mi sad na jednoj nozi skakutati do kuhinje :P

STIZE KLOPA....MEZA kako mi hercegovci kazemo... :)


BOJAN-BG

dobra ti meza dane,a deki posto sam se uverio kako jedes nesumnjam i da bi puzao do kuhinje  (:smijeh:,kako stopalo jel bolje

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ej evo slovenija igrala 2-2 kod nas u BiH kasni prenos :p kaze prejaka gledanost Slovenije pa nas malo zaostavise hahahha e jestel popili svo pivo sto je tast donjeo ili sam zakasnio :O sve u svemu odlicna tekma....Slo. golman je bio strvina sta je sve branio odlican je bio greska same odbrane igraca SLO ide u finale pazite sta sam rekao ;) samo naprijed  :bravo::(  ...ma deki druze moj kako to bolan puno srece i da brzo ozdravis da opet mozemo normalno skijati ;) malo rakije na stopalo i niz grlo kao obloge pa ce proci u najkracem roku :P...

skiDeki

Dobro jutro 8) ja malo poranio, ne mogo spavati od bolova. Izgleda da cu narednih dana biti najakyivniji na forumu, posto necu izlaziti iz kreveta :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


brera


mijat


skiDeki

Dobro jutro po drugi put! Brera posto si tako dobar smuckaj mi neki opijat :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

terapija za spolja ili iznutra?

brera


skiDeki

E ovako neka Mijat bude zaduzen za terapiju iznutra a Breara za spoljasnju (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...