• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 13 June, 2010, 22:21:41
Quote from: mijat on 13 June, 2010, 21:35:41
vipe, mora da si gledao puno spilbergovih filmova kad si bio mali  (:smijeh:
jelen udario u glavu  afrocool:(

MENE JE BAS UDARIO JEDVA DODJOH SEBI!!!!!!!

AJTE LJUDI NEMOJTE TAKO NA KRAJ SRCA!!! IMA JOS 2 TEKME...VIDECEMO STA CE BITI!!! IMALI SU ZIGIC I KRASIC ( najvece razocaranje veceras ) 100% SANSU KOJU NISU ISKORISTILI!!!! JBG!!!!
NADAJMO SE DOBROM REZULTATU PROTIV NEMACA!!!! NADA POSLEDNJA UMIRE!! :) :)

NAPRED SRBIJO!!!!

vip-jahorina

Ma nije problem kad izgubis, jest malo zao ali da se prezivjeti. Mene nervira kad nema zelje, bar one prave zelje, nema borbenosti. 2 trce, trojica stoje i cekaju da ih lopta pogodi. E to je vec druga stvar.
Gledao sam njemce i australce. Njemci u 92. Min napadaju ka da gube 0:1 a australci se trude kao da je 0:0 pa da pobjede. A stavrno stanje je 4:0.
Da je tu bila neka od yu zemalja a 4:0 je, vjerovatno bi zavrsilo 6:0 ili 8:0
e to je zalosno.

Onako iskreno ocekujem da ce se srbija protiv njemacke boriti se pa i izgubili ali bar da zube i zelju pokazu.

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 13 June, 2010, 23:11:58
Uzas! Necu vise da gledam ni jednu tekmu!
Sta mi da radimo sa Nemcima?

MI SA NJIMA NISTA,A STA CE ONI RADITI SA NAMA VIDECEMO  (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ovo je BV jebeni penal.... Srbija bi trebala bit iznenadjenje na SP moraju se vise trudit jebga idemo dalje  :bravo::( Slo. se neda hahaha izvuce 1-0  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat

dobro jutro, meni pod hitno treba terapija  ;D leèim se od ovih utakmica od juèe  >:(

Big_DANE

Quote from: mijat on 14 June, 2010, 06:48:48
dobro jutro, meni pod hitno treba terapija  ;D leèim se od ovih utakmica od juèe  >:(

MA STA DA SE RADI BRO MIJATE...JA SAM SE JUCE ODUZEO OD JELENKA.... RAZOCARAN AL I DALJE SE NADAM I KONTAM NEKA NABUSOTKA U PETAK PROTIV PANCERA....
KUZMU TREBA DA STAVI U PRVE REDOVE...MNOGO CE DA BUDE NAPALJEN POSLE ONE GRESKE.....
KAO STO KAZAO SINOC JEDAN STRUCNJAK NA TV SOS ....TREBA IH DOOOOOBROO RAZLJUTITI DA BI ODIGRALI ONAKO KAKO ZNAJU ( srpski inat ) !!!!!!!!!!
ONAJ NESRETNI ZIGIC DA JE PLASIRAO ONU NESRETNU LOPTU U GOL...DRUGACIJA BI BILA PRICA...A TEK KRASIC POSLE....AL DA DEDA IMA SISE BILA BI BABA...TRALALALAALA......
NAPRED SRBIJO MOZEMO PROTIV SVABA NISU NESTO JAKI... :D

mijat


brera


mijat


brera


skiDeki

jA CU LEDENOG ROGONJU, A STO SE TICE JUCERASNJE UTAKMICE, NEMA POTREBE DA KOMENTARISEM, VEC STE DOVOLJNO REKLI I SLAZEM SE SA VAMA :bravo::(

i DALJE CU NAVIJATI ZA ORLOVE I PITI HLADNO PIVO ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja bi da vas posluzim pa ko stigne nek uzme
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (tea)

BOJAN-BG

ja sam stigo i posluzio se ziveli

vip-jahorina

ima li pive? nemojte jelena vise  puf:)

BOJAN-BG

onda ce mo da predjemo na lav  (:smijeh: