• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

valjda sam stigo na vreme pre vizite  (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh:

vip-jahorina

Quote from: BOJAN-BG on 06 July, 2010, 08:10:36
valjda sam stigo na vreme pre vizite  (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh:
(:smijeh:   (:smijeh:

nego ima li nam "mladog" i zeta mu? Jelo neko citao novine? Da si nisu skocili za vrat? U svakom sljcaju ja bi jednu kaficu sad. Jos sam do cetvrtka na zapadu, a ako nesto ne znaju - to je kafa . I ako sutra prezivim ovo ludilo sa tekmom, necu piti sigurno neko vrijeme. Jebem ti, ko smukovi piju, i jos vise od smukova

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

DarkoN

dobro jutro, i ja sam tu . ja bih popio nesto, sta vecina pije i ja cu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro  ;D terapija je spremna

DarkoN

dobro jutro. prijavljujem se za terapiju.  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

deki kasnis jutros. zato sad za kaznu moras da popijes dvije.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

evo mene da popijem nesto hladno. ako ima jos neko zainteresovan nek se javi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

posto si ti u pitanju znam sta cu da donesem  (PIVA) (PIVA) (PIVA) jedna viska ako neko naidje
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


vip-jahorina

kupio sam vuvuzelu! 3 € (inace je 5 €) i ko malo dijete hodam i trubim. mozda do guce doguram  cr:)  bila je samo u svabskim bojama, ali nema veze, izgledat ce kod nas egzoticnije