• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


skiDeki

Dobro jutro 8) ja sam jos jutros u 6h bio u kafani, ali nisam se javljao da ne pomisli Mijat da su me izbacili iz kuce! (:smijeh:

Moze jedno hladno, vrucina je (PIVA) (Y)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo i mene opet. ovde je bas ugrijalo. moze i meni jedno hladno pivo da dodjem sebi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina


mijat


skiDeki

Upravo sam dobio SMS  iz pule koji glasi:

Puno pozdrava tebi, naravno pozdrave prenesi i svima sa foruma od nas Slovenaca, HARE i BRERA ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 03 July, 2010, 12:53:40
Upravo sam dobio SMS  iz pule koji glasi:

Puno pozdrava tebi, naravno pozdrave prenesi i svima sa foruma od nas Slovenaca, HARE i BRERA ;D
ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 03 July, 2010, 12:53:40
Upravo sam dobio SMS  iz pule koji glasi:

Puno pozdrava tebi, naravno pozdrave prenesi i svima sa foruma od nas Slovenaca, HARE i BRERA ;D

ova je dobra samo brera nije vido ovu poruku  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

evo mene da popijemo nekoliko piva. svaka cast njemcima razbili su argentinu. sad cekamo da nam vip objavi slike i klipove ukoliko je jos u njemackoj,
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

dakle, po svim logikama trebalo je da igramo u finalu...
da ne verujes...

DarkoN

dobro jutro, evo da se prijavim za terapiju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: minjon81 on 04 July, 2010, 00:28:55
dakle, po svim logikama trebalo je da igramo u finalu...
da ne verujes...
tuzno ali istinito.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

odavno me nije odusevila necija igra kao ovih njemaca. stvarno su razbili prvo engleze pa juce deklasirali argentinu. ja sam jos par dana u svabiji, juce mi se nije dalo derneciti, ali ludilo iz dana u dan raste. osjeca se na svakom cosku. nikad prije mi nije odgovarala njemacka igra jer je bila iskljicivo na snagu i glavom kroz zid. ovi momci danas igraju ljepse od juznoamerikanaca i efektivnije od "stare njemacke".

a to da je srspki tim imao relativno dobre sanse stoji itakako, nije lako bilo pobjediti ove njemce, mada su bili zbunjeni nakon crvenog kartona. ali opet one nase boljke - vjerovatno su svi (pa skoro i ja) rekli: dobro ganu i australiju cemo pobjediti (da li da uopste izlazimo na teren?), a sa njemica kako bude. pitanje je samo prvi ili drugi u grupi. ja redovno pratim njemacku stampu i tek nakon jucerasnje pobjede se culo "sad mozemo reci - zelimo da budemo prvaci". kod nas se cijelo vrijeme raspravljalo ko nam je bolji protivnik u polufinalu i finalu. sto je najtuznije, opet ce se tako razmisljati i na slijedecem SP-u ...

vip-jahorina

aha, zaborvaih da vam kazem, ovdje svi pjevaju "don 't cry for me MARADONA"  (:smijeh:  (:smijeh:
a amazon je stavio na raspolaganje besplatan download pjesme "don't cry for me Argentina"   :bravo::(  :bravo::(

http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B002ARDEL8/deaschblo-21