• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Evo konacno da se i ja javim sa pravog neta, proradio je napokon!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

znaci ti castis. ja cu tuborg. nadam se da vise neces imati takvih problema
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

nema nam brere ni za zivu glavu kako izgubi slovenija

minjon81

Ilija Bozoljac odliiiiican protiv Federera!

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 23 June, 2010, 19:41:15
Ilija Bozoljac odliiiiican protiv Federera!

KOJI JE REZULTAT

minjon81


skiDeki

Naravno tura za sve, jer sam popravio internet ludzatobom:((

Javi se B   R   E   R   A daj nam podrsku mi smo svi navijali sa Sloveniju!

Ajmo sad svi da rasturimo kengure!!!!! (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
dance1 dance1 dance1 dance1 (m) (m) (m) (m) dance2 dance2 dance2 dance2 dance2 dance2 dance2 dance2 (m) (m) (m) (m) dance1 (C)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ciko ciko i ja cu kad porastem biti kengur....hahahaa TAST se vec zakucao negdje u cosku..ali evo nek je sa srecom idemo  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Bojan NS


BOJAN-BG

lepo da se spakuju i kuci gori su od slovenaca

Bojan NS

Èujem viku znaèi gotovo je! A uostalom, kad smo znali da igramo fudbal, ne znam èemu tolika oèekivanja!?

BOJAN-BG


vip-jahorina


Bojan NS