• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro svima koliko god vas ima  :P  moze i meni ali nesto lakse poput kajsije dobro bi mi dosla  :bravo::(

zburkos

Dobro jutro svima......
danas obecavajuci dan, atmosfera se zagrijava i idemo..... CRVENO, CRVENO, CVENOOOOOO... CRVENO JE BOJA LJUBAVIII,
Danas da pokazemo kengurima kako se igra fudbal i da se plasiramo u osminu finala...:))))
Meni jednu domacu..... ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da da veceras su dvije odlicne tekme koje se moraju gledati ;)
                                                                                        VS
                                                                                        16:00h
     1-0 (1-1)       
                                                                                                                 
                                                                                             VS
                                                                                        20:30h
     0-1 (0-2)      

vip-jahorina

Citam negdje kako je ovim englezima dosta ovog smeca sa balkana.
Sloveniju treba poderati kao sto su hrvatsku a onda isto uraditi sa srbijom. To su momenti kad zazalim za jugom, jer za ovakve izjave bi ih nase sluzbe bezbjednosti dobro kaznile, pa su tada ko pi*** sutili.

Danas ih treba slovenija "razgraditi" na proste faktore. Pa i ako prodju da zazale sto su nas spominjali.

A sto se tice australaca, mislim da je to jedna fer i borbena momcad koja ce dati zadnji atom snage, zato moraju ovi nasi pripaziti da nebi dobili u 92 min gol.

skiDeki

I ja se polako pripremam za danasnje utakmice, bice dobrog navijanj, prvo za sloveniju, pa za srbiju!!!! (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

Danas sam konacno prohodao bez staka ;D malo santavo ali samna svojim nogama :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja sam poceo sa zagrijavanjem za utakmice. borbu prsa u prsa treba docekati spremno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


Big_DANE

                                   :bravo::( :bravo::( :bravo::( NAPRED SLOVENIA  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


                                                                                                      VS
                                                                                                  16:00h
     1-1       
                                                                                                                 
  

skiDeki

Izgleda da nas je sve lepo krenulo, osinula nas ova fudbalska groznica, samo udaramo popivu i rostilju :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

IIII evo ga ovih trenutaka pocinj slo-eng :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja malo kasnio ali nastavljam gledati ;)  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e jebga 0-1 ajmoooooo slo. sta ste stali, ne ujedaju englezi

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jesu cvrsti sta je ovo  ??? ??? jesul ovo mozda englezi u crvenim dresovima  3:(