• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

valjda ce i kamenjar donji na red da se ukloni

skiDeki

Ovi e se pobiti bra-ob. slonovace 3:1, minut do kraja
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

al zeznute utakmice ljudi moji hahha...odlicna,, nestalo mi sarajevske u prvom poluvremenu :S tak da sam drugo zalijevao mlijekom  devil:(

skiDeki

Pa ko jos moze gledati fudbal uz mleko?? Npr. ja sam gledao uz grickalice, posto ne smem da pijem :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e pa bolje pit bilo sta nego grickat nokte...kad nemam nista pored sebe da grickam.... tebi dosla posjeta pa ti donjeli grisini hahahah i nesto banana

skiDeki

a pa bilo je tu i cokolada, sladoleda.. ma svega jarane! Danas sam imao oko pet, sest poseta, bas sam popularan,a od petka mob stalno svoni i svakom posebno moram objasnjavati sta je bilo, kako je bilo... Vec mi dopizdelo sleep:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

al bi ja volio s tobom sad gledat tekme  :bravo::(  :P
aha pa dobro deki, sad je i vrijeme da i nama ispricas kako je bilo i sta se stvarno desilo.. 3:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Posto sam ti detaljno opisao, evo ti to u radi umesto mene... da vidim jesi li nesto zapamtio (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma sta imam pricat dovoljno je da vide sta vozis i sve ce im bit jasno.....hahahah evo vam motora od naseg udaraca dekija samo gazi :D deki kad odem u slo nemoj s motorom doci molim te mozes mi slucajno djete pregazit


skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: da sam ja to cudo vozio ne bi sad bio u krevetu, nazalost sam uzeo onaj moli motor, na tom velikom mi probusena guma...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Dobro jutro svima, kafa, ljekovi i klasika pripremljeni, a i navijaèica za Dekija, da mu smanji pritisak na "nogu". (:smijeh: (:smijeh:

brera


brera


mijat


brera

Htio se ASISTENT sam prijaviti, ali trenutno nije moguèe, blokada. Za neke nebi bilo samo iznenaðenje nego ©OK!  :o :o