• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

taman sam hteo da slavim pobedu i na putu sa posla prema kuci neki klinac mi izleti biciklom i ja zveknem sa motora.Sreca njega nisam povredio ali ja sam izgleda sjebao stopalo uzasno boli, ako se malo na smiri moracu na snimanje jbg >:( >:( >:( >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


brera

Quote from: skiDeki on 18 June, 2010, 17:48:59
taman sam hteo da slavim pobedu i na putu sa posla prema kuci neki klinac mi izleti biciklom i ja zveknem sa motora.Sreca njega nisam povredio ali ja sam izgleda sjebao stopalo uzasno boli, ako se malo na smiri moracu na snimanje jbg >:( >:( >:( >:(
Prijatelju æuvaj se.

skiDeki

Hvala vam, samo se bojim da sam stopalo polomio, sacekacu do veceras!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Bojan NS


vip-jahorina

ejjj deki sta je bilo  :o javi kad ti bude bolje.
otidji i slikoj to, i eventualno da ti namjeste nogu ako je malo iskocila.

slovenija: po meni najbolja utakmica na prvenstvu, doduse ste, ali samo na kraju imali vise srece nego znanja, ali ko sto brera rece, rezultat se broji i skidam kapu zato.
mozda ipak nabasamo na vas u 4finalu  :bravo::(
u svakom slucaju moje cestitke  :bravo::(

skiDeki

Evo trazim staku da idem u kafanu (:smijeh: a zglob je ok, samo stopalo uzasno boli, a cuo sam da bas tu ima mnogo kostiju, sacekacu jos malo...

Sto se tice utakmice srb-nem, slusao sam je preko radija (mob) dok sam radio i sudeci po komentatorima koji su odlicno penosili tok desavanja, srbija je odlicno igrala, mada su svabe u par navrata zestoko napadale, pogotovo pred kraj! Imali smo malo srece odbranjen penal, precka a i nemci takodje, precka, stativa!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat


brera


skiDeki

Hvala vam na brznosti prijatelji moji, obloge su vec stavljene i vec je bolje, bar dok lezim (strah me da ustanem)

@mijate popio sam samo jedno pivo, veruj mi!

@brera padao sam i sa skija nekoliko puta i najveca povreda mi je sto sam jednom izgruvao guzicu! U pravu si skije su zakon, da sam danas imao pancerice sad ne bih drzao obloge na stopalu (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Ziva istina!!! Sad ozbiljno! dete na biciklu izletelo i nisam imao puno vremena da razmisljam nego da padnem, sreca pa ga nisam zakacio!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS