• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana na male - SP Kafana

Started by vip-jahorina, 12 June, 2010, 00:17:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

POBEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Bojan NS


Big_DANE

NEKO VELIKO SR**E SE SPREMA U NS!!! GRMI IMA DA SE ISPLJUSTI A JA IDEM NA ISPIT!!! :(   

NAPRED SLOVENIJA!!! NABIJTE AMERE USRANE NEK SE VRATE DA IGRAJU RAGBI IL ONAJ NJIHOF FUDBAL!!!!!!!

Big_DANE

HAHAHAHAHAA........EVO SAMO STO SAM NAPISAO DADOSE SLOVENCI GOOOOOOOOOOOOL!!!!! SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll1:0 za SLO Tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

vip-jahorina

auh, zuji deso lijevo, ja pjan go guziica. vamo sirene, sljavlje.. ono vrstie se deru.

brera: ako budem morao piti to unionsko pivo, onda cu ipak poceti navijati za amere  (:smijeh: pa ti vidi

Bojan NS


vip-jahorina

em je odbranio sarajevo, sad walter pobjedi i svabu  cr:)

brera

Ponavljam se GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL 2:0 za SLO TTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Bojan NS

Svaka èast Slovencima! Igraju samo tako!

mijat


brera

Quote from: vip-jahorina on 18 June, 2010, 16:25:09
auh, zuji deso lijevo, ja pjan go guziica. vamo sirene, sljavlje.. ono vrstie se deru.

brera: ako budem morao piti to unionsko pivo, onda cu ipak poceti navijati za amere  (:smijeh: pa ti vidi
©ta ti ne odgovara, rezultat ili pivo? :o Pivo (ako si ga probao) jedno od najboljih  ludzatobom:((, a oko rezultata, znam, grupe se pokrivaju, pa bi ti bilo ¾ao, da vas SLOVENCI izbacimo  devil:(.

brera


Bojan NS


lola

susjedi èestitke na rezultatu,bravoooooooo!!!!!!!imam dvije susjede slovenke koje skrikaju veè sat vremena kraj mene!!!!!!! (:smijeh: