• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

BIO sam dva puta na jahi zadnje sezone, a nisam skontao stubove?? Prodati nekom manjem ski centru ili postaviti na nekoj novoj stazi na jahorini, naravno uz neke prepravke! U svakom slucaju, bilo sta samo da ne propadaju tu gde su!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

ovi do raleta njih treba sve zatvoriti u onu njihovu buvaru-kancelariju pa dok nerese veci deo posla na jahorini ne pustati ih napolje

DarkoN

evo i mene na jednu terapiju posle 100 dugih godina. vidim bili ste aktivni pravo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 02 June, 2010, 22:41:26
evo i mene na jednu terapiju posle 100 dugih godina. vidim bili ste aktivni pravo.

o pa tebe bas nije dugo bilo

DarkoN

jbg malo posao , malo fakultet, pa onda ekonomijada, pa elektrijada i prodje vrijeme.
ja cu popiti jedan tuborg a ti mi se pridruzi ako neces nesto drugo
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

moze tuborg pa da nazdravimo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooooo vozdrica pa Darkonac di si ti nama :P

evo odma za dobro doslicu sam pozvao dostavu jer nam je nestalo tuborga pa da imamo za cjelu noc

A TU JE SLAVNI TUBORG ZIVJELI

mijat


skiDeki

Dobro jutro, ja sam za klasiku!!

@mijate, ima mnogo pitanja koja se mogu postaviti odgovornima na Jahi, trebali bi ih otvarati polako, a juce sam bas bio nesto naelektrisan, valjda zbog ove kise police:( police:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i meni el klasiko da malo probijem ove jutarnje zrake svjetlosti  3:( pozz svima

skiDeki

Ja bih mogao otrgnuti jednu ljutu sljivu, ima li koga da se prijavi?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Da si bio na derneku u januaru, pio bi je, bas sam takvu doneo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 03 June, 2010, 13:32:41
Da si bio na derneku u januaru, pio bi je, bas sam takvu doneo!
Htio ne htio, morao bi. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma bio je neko ko je trebao da bude a to je brera i slovenka...a sto ga sad nema  :'( :'( :'( izgleda ima puno posla ovo nevrijeme  3:( pa nema vremena da navrati na pice....ajde zivjeli...brera evo i za tebe da se malo razdrmas kad navratis popi pa opet na posao  :bravo::(

(C) ZIVJELI (C)

p.s.
UPSSS A TU SI BRERA.. :d navratio opasni Brera i ako ima posla preko glave  sleep:(