• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

samo najbolji rade nedjeljom, a poslije sastavljas sebi slobodne dane pa moram i ja malo odmorit :P.... ovaj mrav je legenda, bori se ko LAV

jel neko za pice ? sta pijete  puf:) puf:) puf:) kelner ja cu pivce za zivce  sleep:( a ovi moji ne znam recite kuca casti

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuuuuuuu ja vidi ti to, brera se javlja iz kuce :P sad ima dozvolu da i od kuce posjecuje birtiju  hug:(

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ko radi ne boji se gladi :P....ma ti si najvjedni covjek na planeti  :bravo::( zivjeli  (PIVA) (PIVA)

brera

Pazi na krila. ©ta su ove krigle samo za mene, ti si obièno imao tetrapak. ®ivjeli. :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ova krila ce da dolete i kad dolete gdje trebaju slika se mjenja

brera

Quote from: harison on 31 May, 2010, 20:37:32
ma ova krila ce da dolete i kad dolete gdje trebaju slika se mjenja
Haris, Haris, tvoja buduænost zavisi od tvojih snova. Zato ne gubi vrijeme i odmah na SPAVANJE. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

snovi ce se polako ostvariti kad vjerujem u to  ideea:(

brera

Daj to pivo, polako mi istièe radni dan. ;D I onda dva dana slobodno. 8)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ajde ZIVJELI pa odmaraj :D  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) evo ponesi i doma, meni moja jos neda pivo...sam alpsko strogo 0,5%

brera

®ivjeli, odlazim, æao. :bravo::( :bravo::(

brera

Ma nisam valjda pijan od ovih Harisovih piva, ali na Web cam --- s:nij) s:nij) s:nij)???????????? ???

BOJAN-BG

ko zna kakve vradzbine hari baca  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

najaci samo opstaju nikad se ne predaju

14 gostiju, 6 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, vip-jahorina, minjon81, brzii, marko1310, mix

lola

majke ti vidi snijega...rekoh ja da æe padati...a kad ga bude trebalo onda..... 3:( 3:(