• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

ko je naredio da se pije rakija na ovu vrucinu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

au kakva promjena vremena... sutro sunce vedro nebo cisto ko tepsija...gledaj sad puno oblaka samo sto ne pocne kisa  :'(

kakva promjena vremena tako se i ja mjenjam :P moze neki sokic a ostali pocastite se hladnim

brera


mijat


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


skiDeki

Ne, ne Brera!! Hare se kupa iskljucivo na tempetraturi mora 16 stepeni c
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 28 May, 2010, 17:55:39
Ne, ne Brera!! Hare se kupa iskljucivo na tempetraturi mora 16 stepeni c
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Valjda zbog Miljacke.

skiDeki

Quote from: brera on 28 May, 2010, 18:14:49
Quote from: skiDeki on 28 May, 2010, 17:55:39
Ne, ne Brera!! Hare se kupa iskljucivo na tempetraturi mora 16 stepeni c
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Valjda zbog Miljacke.
(:smijeh: (:smijeh: moguce je da si u pravu :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma kakvi to sve preko 16 je meni kanalizacija  :bravo::( ma 16C taman za jedan dobar refresh :P pogotovo kad je neka opklada i kad je moja draga tu da mi da lupceka da se oporavim na 2 sekunde

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ??? ma ne brini brera, virus izgleda polako prestaje da djeluje pojavila se neka hakerka pa ga uklanja polako....sad ces se moci javit i od kuce  :bravo::( opet cemo se druziti 24h :P
Al sparine ovdje dragi ljudi sta je ovo imal sta da se osvjezim...ko je veceras kelner  3:( svi pobjegli uzeli subotu slobodnu  (:smijeh:

brera

Izgleda da te stvarno udarila sparina. Ja èu ladno pivo, a ti stavi led. (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nisi sretan sto sad imas free komp. kod kuce hmmmm sad ces rado bjezat s posla kak bi bio na forumu od doma  ludzatobom:(( neg zivjeli evo i pive i sokova pa ko voli nek izvoli
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
(K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K)