• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ajde nemoj da se nerviras...opet cemo mi skontat geslo bv ces ga promjenit  devil:( imal ko da napravi kakv sok pa da bjezimo na posao  police:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


brera

Bar neko ozbiljan na forumu, mo¾e jedno pivo prijatelju. Za zdravlje. ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

meni jedno alpsko prijatelju 0,5% bas bi mi dobro doslo fufff a nek mi ga Slovenac natoci onda ce bit potpuno  devil:( moze s ledom nikad nisam probao

brera

Quote from: harison on 13 May, 2010, 19:55:44
meni jedno alpsko prijatelju 0,5% bas bi mi dobro doslo fufff a nek mi ga Slovenac natoci onda ce bit potpuno  devil:( moze s ledom nikad nisam probao
Trebaæe ti led za obloge. 3:(

skiDeki

Dobro vece, evo i mene konacno ::) Dajte nesto da se popije, Brera, sta nudis tj predlazes?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

evo i ja konacno stigoh kuci

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma predlaze on sve Slovensko---cak i led iz slovenije za obloge da mi modrice sporije prodju--- nego da ja vas pitam jel se ko pozelio malo ovoga


lola

mmmmmmmm jedva èekam opet snig.... ::)

BOJAN-BG

hare ne da smo pozeleli nego i prezeleli

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

fuf i ja...nije ni ljeto doslo kako treba...ja odma o snijegu ....  :'( :'( :'( :'( ebga 100% sam narkoman na bjelo pa tako da mi odgovara bjelina  (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jel neko za pivo???
Ima dosta pa pridruzite se ponovit cemo turu. ne sekirajte se  sleep:(
   

BOJAN-BG

ovaj frizider ti je za cistu 10  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Dobro jutro 8) Ja bi da popijem terapiju, pa na posao austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj imal ko kakve cackalice za oci????  :o :o :o :o ovako da izgledam  (:smijeh: dobro jutro moze i meni jedno pivce ali UNION  ideea:(