• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


brera


brera

Danas æe biti neki jako, jako umorni, pa æe  sleep:( sleep:(, ne vjerujem, da èe se pojaviti na forumu. :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ko da se ne pojavi ...ja na forum za svog TASTA uvjek cu biti  :-[  :bravo::( Dobra vece  3:( RADNI NARODE  :'(

Ma to mu je brada narasla dok sam ja bio na putu do u Pulu od sekiracije....da vidis raste ko tek pokosena trava  :bravo::( .... ma kakva crna ograda kad sam dosao od srece me Tast poceo grebat dobro je pa vam nisam pokazao ledja  :o :o :o :o :o :o

Ma za Union i pomaganje taj dan nisam mogao ni da mislim od brige za moju zenu, nadam se da ces me razumjeti kako je kad Mu¾ brine o svojoj dragoj  ideea:(

skiDeki

Dobro vece , meni se radni dan tek sad zavrsio, a sutra me isto to ceka :'(  Nego da popijem nesto, pa na spavanjac sleep:( sleep:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

ja sad zavrsi sa papirima pa navrati malo da vidim sta se desava

brera

Dobro jutro, kafa i lekovi su tu.

mijat

dobro jutro, mo¾e meni pojaèana doza lekova ;D

BOJAN-BG

dobro jutro meni dupla terapija juce sam propustio

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro jutro valjda je 08:00 jutro
Meni jedno alpsko 0,5% prije posla da ga drmnem da me malo probudi....ovo pisem zmireci  3:(...TASTE ti se sam poslu¾i imas citavu birtiju slobodnu FEEL AT HOME

BOJAN-BG

Quote from: harison on 11 May, 2010, 07:54:51
Dobro jutro valjda je 08:00 jutro
Meni jedno alpsko 0,5% prije posla da ga drmnem da me malo probudi....ovo pisem zmireci  3:(...TASTE ti se sam poslu¾i imas citavu birtiju slobodnu FEEL AT HOME

hari jel ti dobro da nisi pogresno navio sat  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma nisam imam fore jos pola sata :D nego ovo malo poranio da pozdravim TASTA :D ebga necemo se cut nisu nam se uklopile smjene hahahahaha  (:smijeh: cuj Bokia sto udara duplo pa kako ces crni gavrane na posao  :-X

BOJAN-BG

u treningu sam to samo potpomaze da se bolje radi a i opustenije je  ;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: BOJAN-BG on 11 May, 2010, 08:05:51
u treningu sam to samo potmomaze da se bolje radi a i opustenije je  ;)

e vidis moram ja jos ucit te sitnice kako nebi brzo poludio  :bravo::(  imal jos neko kakv prjedlog...mozel se sta s Domacicom (smoke) podstici  police:( nemojte da me TAST drzi na nisanu, odgovorite mi preko PP  :P hahaha