• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera

Tako rano (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Korisnika online
   3 gostiju, 3 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
brera, minjon81, harison



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

huh ovako naletim pa lagano protrljam sta ima...moze jedno alpsko 0,5%m.m. da me probudi sad u 12:00 na posao neki sastanak i P materine  >:(

Pozz TASTEEEEEEEEE dobro jutro ...vec pucate po infuzijama i terapijama....sestrooooooo pomagaj bre  devil:(  3:(

brera

Quote from: harison on 07 May, 2010, 11:04:40
huh ovako naletim pa lagano protrljam sta ima...moze jedno alpsko 0,5%m.m. da me probudi sad u 12:00 na posao neki sastanak i P materine  >:(

Pozz TASTEEEEEEEEE dobro jutro ...vec pucate po infuzijama i terapijama....sestrooooooo pomagaj bre  devil:(  3:(
Stvarno si poranio, svaka ti èast.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

HUH kad ja budem ranio vidjet ces ti.. kad se zadam u 07:00  :'( ajde vozdrica tipkamo se kad dodjem  :bravo::(

DarkoN

evo i mene nakon nkog vremena. rakija bi mi ekstra dosla. sinoc sam se napio pa posto kazu da se klin klinom izbija ja cu da popijem koju rakiju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

posto je proslo vreme rucka sad mozemo preci na spricer

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uuuu odlican prijedlog bojane, al ja bi se ipak zadrzao na 0,5..mozda u vecernje sate predjem na sok ali stah me ak zaglavim tast ce me na glavacke izbacit  3:(

BOJAN-BG

Quote from: harison on 07 May, 2010, 20:23:37
uuuu odlican prijedlog bojane, al ja bi se ipak zadrzao na 0,5..mozda u vecernje sate predjem na sok ali stah me ak zaglavim tast ce me na glavacke izbacit 3:(

neboj se ti tasta lafcina je on

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahhaa lafcina to zestoka....jel ko da se razhladi

BOJAN-BG

ja sam uvek za rashladjivanje ali iz limenke  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


skiDeki

Dobro jutro, idemo sa klasikom...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jutro jutro... jedan kakao al nemoj da se oprzim...nek bude ono taman  :bravo::( ja cu izbjeci masazu ovaj dan izgleda nestalo maslinovog ulja pa se sluzi s cim stigne  3:(

brera

Quote from: harison on 08 May, 2010, 09:27:18
jutro jutro... jedan kakao al nemoj da se oprzim...nek bude ono taman  :bravo::( ja cu izbjeci masazu ovaj dan izgleda nestalo maslinovog ulja pa se sluzi s cim stigne  3:(
9:27h, :o :o :o