• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro 8) meni raspored nije bitan, samo nek se toci.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 09 June, 2010, 06:27:47
Dobro jutro 8) meni raspored nije bitan, samo nek se toci.
Pa mora se ljek neèime zaliti. (:smijeh:

mijat

dobro jutro, mo¾e i meni jedna kafeterapija (kako dobro zvuèi  ;D)

BOJAN-BG

al ste poranili momci svaka cast,dobro jutro

skiDeki

Jos jedan vruci radni dan je zavrsen, sad bi se moglo popiti nesto ljuto, cisto da saperem grlo!!! ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jojjj jos sutra i onda 2 dana slobodna :D radujem se ko djete kad dobije sladoled  3:( LJUDI NOVEMBAR BEZ VIZA  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

imal sta da se popije stigla plata pa da malo olaksam karticu :D nego nismo se dogovorili primal ova birtija i plasticni novac  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

U tom slucaju, na bankomat pa (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

deki sretan ti roèkas i sve naj,naj u ¾ivotu......jedno putno prije spavanja za tebe.... (C)

¾ivio!!!!!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu daaaaaaaaaa

SRETAN RODJENDAN PRJATELJU DEKI, ZELIM TI PUNO SRECE, ZDRAVLJA, USPJEHA, DOBRIH ZENA  ludzatobom:(( to je najvaznije  (:smijeh: (:smijeh:
®ivio ti nama jos 100 godina  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

ajmo evo party kod Dekia :D
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

i za mene
(tea)

to samo dok ne ode tast na spavanje  (:smijeh:

Big_DANE

Sretan rodjendan DEKI!!!! SVE NAJBOLJE A NAJVISE ZELIM DA TI BOG PODARI ZDRAVLJA A OSTALO MOZES KUPIT KOD BRACE KINEZA!!! :P  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

Evo da iskoristim ovu priliku...pa da okacim i grupe za ovo veselo svetsko prvenstvo!




brera

Dobro jutro, kafeterapija mo¾e poèet. ;D ;D

brera


mijat