• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera

Quote from: harison on 29 May, 2010, 17:51:03
nisi sretan sto sad imas free komp. kod kuce hmmmm sad ces rado bjezat s posla kak bi bio na forumu od doma  ludzatobom:(( neg zivjeli evo i pive i sokova pa ko voli nek izvoli
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
(K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K) (K)
:o :o Stvarno mora da je velika sparina u Sarajevu i da jako utjeèe na neke. Ja èu ipak pivo.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

laganini, quliranje, rostilj je napolju unutra biiira al opet nesto nedostaje zna se sta...al polako valjda ce se promjeniti...ljudi kad ce ovaj snijeg mrzim ljeto  :bravo::(

brera

Quote from: harison on 29 May, 2010, 17:57:41
laganini, quliranje, rostilj je napolju unutra biiira  :bravo::( :bravo::( :bravo::( al opet nesto nedostaje zna se sta...al polako valjda ce se promjeniti...ljudi kad ce ovaj snijeg  ??? mrzim ljeto   :o :o:bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

gledaj sto brera zajebaje  (izgleda on nista ne zna sta se desava bgm nista ti zena ne prica ) 8) heeh hoces da ti udjem u komp.... 3:( ajde idi radi nemoj da te ometam :P da ti pravim vodu na usta  devil:( moram landarat tamo oko rostilja pozdravljam cujemo se veceras

brera


brera


BOJAN-BG

al je bio rostilj i ladno vino jos nemogu da dodjem sebi kolko sam se prejeo  puf:)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

Pozdrav svima, evo ti mene opet na poslu, veè 7. dan zaredom. Neko bi rekao, ovaj je veè dugo, dugo u braku, pa bje¾i na posao. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Auuuu. pa dragi Brera ja uzmem sebi bar 1 dan slobodan ti ni pauze ne uzimas....sta drugo reci nego MLADOST LUDOST hehehheheheh

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

Jao, ova omladina danas.  ??? Dva dana radnog sta¾a i veæ bi dao otkaz. 3:(

skiDeki

Pozdrac svima.... ja sam sinoc imao proslavu 10 godina mature, bila ludnica prava, danas ceo dan dolazim sebi.... ludzatobom:(( :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera