• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

sta je ovo ljudi nigde nikog

brera

Dobro jutro, kafa kuvana(prva). Lekovi spremni. Druga runda sledi oko 12h. (:smijeh: (:smijeh:

mijat

dobro jutro, javljam se u prvoj rundi ;D

brera


brera


brera

Uf, zajebo sam. 12:00 , druga kafa, a za neke tek prva. devil:(

BOJAN-BG

danas sam totalno zakasnio na terapije zato cu sad popiti nesto  (C)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro radni narode, evo mene malo poranio :P jednom da i ja otvorim kafanu da ne bude ovaj mladji svjet nista ne radi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: TASTE sta je bilo maca popapala jezik ne mozes da vjerujes hahahahah (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ajde drmni sad troduplu pa ce ti bit lakse...javi se kad stignes da ti otkljucam mozda ti budes prvi gost ko je prvi castim ga cjeli dan  police:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

STA je rano ranioci...gdje ste sad...nema nikog da potegne koju da valja.....hehee joj al se meni sad pije ne znam sta da natocim....sam u kafani od pola 6...tad mi tasta ide na posao..samo ona ima drugi kljuc  3:(

BOJAN-BG

hari lave al si poranio svaka cast,verovatno hoces tasta da iznenadis

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auu zabrinulo me ovo pravo.... izgleda sviju recesija stigla......ajde ljudi casti kuca imal koga da popije sta ne mogu sve sam  ludzatobom:((  police:(

BOJAN-BG

ajde da se nemucis da ti pripomognem malo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i inter osvojio svaka cast  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( INTER ALEEEEEEEE

skiDeki

ha evo me.. Otisao do jarana da odgledam utakmicu i tek se sad vracam... usput pokupili neke treabe i tako to.. Ma ludnica ludzatobom:((
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( Za Inter
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Danas ZELJO osvojio TITULU...sa la la la la laaaaaaaa ZELJEZNICAR

Veceras kafana casti svi su dobro dosli osim PITARA.....ma mogu i PITARI ak im je stalo nije im Sarajevo osvojilo niti ce  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(