• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


BOJAN-BG

mijate jel bio spricer posle rucka danas

mijat

boki prijatelju, izginulii smo danas, ubi nas lav pivo




BOJAN-BG

izgleda da se dobro vi spremate za juznu afriku

skiDeki

Hehe ja sam veceras vec bio u J Africi, pozdravljaju vas ovi iz Soveta ludzatobom:(( ludzatobom:(( (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Dobro jutro, sve je spremno, poslu¾ite se.  ;D Izgleda da sestra opet neèe doèi, sram je, a i klienti su imali primjedbe, nije jim odgovarao miris po spaljenom. devil:(

mijat

ubi me mamurluk  :'( ali æu zato rizikovati jedan lek austin:(

brera

Quote from: mijat on 09 May, 2010, 08:19:49
ubi me mamurluk  :'( ali æu zato rizikovati jedan lek austin:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Dok je takvo stanje, vicevi æe biti samo tema crni humor. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Dobro jutro i od mene ;) Dajte mi onaj lek sto je i Mijat uz'o austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

oooo kakva pauza do 13:00 ah merak....imal sta hladno da se popije nebi bilo lose jedan sokic od ananasa  :bravo::(

Taste sta ces ti??? samo nemoj previse valja se vozit do Sarajeva u pijanom stanju sa puskom u ruci  devil:(

brera

Quote from: harison on 09 May, 2010, 13:11:36
oooo kakva pauza do 13:00 ah merak....imal sta hladno da se popije nebi bilo lose jedan sokic od ananasa  :bravo::(

Taste sta ces ti??? samo nemoj previse valja se vozit do Sarajeva u pijanom stanju sa puskom u ruci  devil:(
Dobro jutro, ima, ladna voda, a i najbolja je za budenje, a ne neko eksotièno voæe. 3:(

BOJAN-BG

DOBAR DAN JEL SLUZI MIJAT TO VINO ILI PIJE SAM

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ostala jos jedna casica, pa zaleti se brzo, ja sam jos uvjek na 0,5%  :bravo::(