• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Laus

Quote from: HeAd on 23 November, 2010, 16:35:18
cudi me da neko vec nije pitao kad se zice pustaju u rad   regge
eee, pa zar nisi cuo???

u toku su tople probe!!! vip i brera loze vatru ispod zice (greju ih) oce da me bace na lomacu!!!

a znam, sve je to zbog one coca-cola :(

skiDeki

Vip, hvala za slike, radujem se sto je Jahorina opet pod snegom, a to znaci da cemo uskoro skijati ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


DarkoN

 ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
stvarno je uzivanje gledati jahorinu prekrivenu snijegom, ali je jos vece uzivanje skijati po tom istom snijegu na jahorini. jedva cekam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bataneoo


skiDeki

Ove godine ces se sigurno provozati na baraneo sestosedu (poljica)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bataneoo


skiDeki

12.02. 2011. a pre toga i na koji vikend nadam se anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

Mislim da je sada u subotu gore turisticka berza i otvaranje sezone u hotelu bistrica....neznam kako vip o ovome nista ne pise....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

darkon zato pise....
nije otvaranje sezone, ustvari su to strpali u paketu  :P  nego samo vec tradicionalna turisticka berza. mislim da smo 2 godine zaredom izvjestvali, naravno da i ove godine nece izostati pregled dogadjaja i izvjestaji. u svakom slucaju, vip-jahorina kao nositelj turisticke ponude Jahorine ce biti na licu mjesta ...

Nichifor

ma ladno iæi skijati. ja mislim da se ¾ice veæ mogu paliti  anan anan anan

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ne znam sto bezveze to rade, ustvari znam, ali mislim da nema smisla, jer je suludo ocekivati da ce se staze pripremiti i da ce prije svega biti toliko snijega (mozd ai bude), ali onda poslije? 4 sedmice proljeca?
prvobitno je bilo planirano da se opening napravi tamo 12.12 ali ovako je jeftinije, i naravno na stetu Jahorine.

jbt ko da smo seoski centar sa liftom koji radi kad ima snijega.

Laus

e vipe, kad smo vec kod toga, od koliko sati rade zice u sezoni? ja sam prosle god prvi put bio na ja, ni jedan dan nisu pocele u 9?!

DarkoN

pa to je do sada uvijek bilo razdvojeno. a prvi dan sezone skijanja je bio onda kada ima dovoljno snijega. opet izmisljaju toplu vodu?  3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...