• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

marina

Lavina samo sto nije zavrsena!
Policijska kucica na ulasku u Jahorinu takodjer napreduje!
VIP Jahorina Woman Team

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuuuu marina slike su predobre  8)

Lavina mi se sad u potpusnosti svidja ejj 5 balkona s pogledom na samu planinu i stazu jaoooo  ludzatobom:((

BOJAN-BG

oce li proraditi lavina za ovu sezonu,a tek bregina vikendica na kakvom je mestu

Asja

Lavina je dosta napredovala kao sto se vidi na slikama, veliki dio apartmana je zavrsen, ali dok ne bude sve gotovo nece je otvarati, svakako ne ovu sezonu.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81


DarkoN

Quote from: minjon81 on 06 November, 2010, 21:10:51
Gde se nalazi ova Lavina?
iznad royala, prema rajskim vratima. ili ako ti je lakse kod zadnje prelomnice na ogorjelici 2.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Najavljivana je duga i hladna zima, evo istice prva dekada novembra a snega nema ni u najavi s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


DarkoN

ja se nadam da se nece ponoviti oscilacije temperature od prosle godine.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ma nek oscilira  do kraja novembra, a onda nek zahladi i da ne ide u + do kraja marta, tako bi trebalo da bude...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

ja idem prvi na jahu ako naj.... kao prosle godine poludecu skroz

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ne znam sta da ti kazem...
sa jedne strane moraju biti neke zabrane i one semoraju postovati. Ja bi ovlastio GSS da prilikom koristenja takvih staza, koje moraju vidno biti oznacene) se oduzima ski-pass.
Ali bi isto tako ostavio veliki dio staza, i to na djelovima koji se ne priprema (a takvih na zalost ima puno) za free ride i cak ih oznacio, tako da ljudi znaju gdje smiju gdje ne smiju.
Svi znamo sta se desilo sa djevojkom koja je sa ekipom isla na zabranjeni dio staze ... niko nije odgovarao.

Mega Deki

Dobro vece svima.... Jel me neko trazio mozda??? austin:(
Mega Deki