• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Big_DANE

Ja cu da napravim KOKICE! :P

Imal kakvih pomaka!? Da li su zavrsili taj bazencic!? Sad ce tesko biti postaviti onu foliju...tj. nemoguce!?  3:(

Jel Marina otisla danas na Jahu cini mi se da uslika malo idilu!?  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(

marina

Tek sam sinoc stigla napraviti par fotkica.
Bolje i sinoc nego nikako, obecanje je obecanje!!!!! :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

Big_DANE


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...


brera


lola

uf koja idila na slikama,joj da je sad biti tamo...u dalmaciji sunce i moram u branje maslina!!!!!!!!!! >:(

brera

Quote from: lola on 28 October, 2010, 14:25:40
uf koja idila na slikama,joj da je sad biti tamo...u dalmaciji sunce i moram u branje maslina!!!!!!!!!! >:(
3:( EXTRA LOLINO DJEVIÆANSKO (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Djeviæansko (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

Quote from: lola on 28 October, 2010, 14:25:40
uf koja idila na slikama,joj da je sad biti tamo...u dalmaciji sunce i moram u branje maslina!!!!!!!!!! >:(

napravi neku atrakciju s tim branjem maslina...dosli bi i neki sa foruma pripreme pred skijanje :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

lola

SAMO VI DOÐITE IMA MATERIJALA,,TO TI JE PRAVA ATRAKCIJA TURISTIÈKA...POSLIJE BRANJA U ULJARU I TULUM DOK SE NE POPIJE SVE!!!!!!!!! ;D ;D

lola

Quote from: brera on 28 October, 2010, 14:36:42
Quote from: lola on 28 October, 2010, 14:25:40
uf koja idila na slikama,joj da je sad biti tamo...u dalmaciji sunce i moram u branje maslina!!!!!!!!!! >:(
3:( EXTRA LOLINO DJEVIÆANSKO (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Djeviæansko (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
EXTRA DJEVIÈANSKO,OÆE© PROBAT???? ludzatobom:((

minjon81

meni to bas zvuci egzoticno!
mislim ta cela prica oko maslina....