• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

HeAd

pa u tom i jeste problem sto padne u oktobru i novembru, a u decembru i januaru ga nigdje nema  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 26 October, 2010, 22:54:45
pa u tom i jeste problem sto padne u oktobru i novembru, a u decembru i januaru ga nigdje nema  (:smijeh:

valjda ce ga ove godine biti u januaru

vip-jahorina


loop

evo javlja frend da je kupres zatrpan, ovdje u splitu luðaèka bura, vjerovatno ciklona ide i prema vama
allways stand sideways!

DarkoN

ako ja dobro vidim i na jahorini jos uvijek pada. u sarajevu kisa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


minjon81


skiDeki

Evo i jutarnje slike sa prvim ovosezonskim snegom :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

sta bi na kraju sa kanalima, jesu zatrpani?

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Zatrpani kanali....mozda nisu odradili ono fino ravnanje...al ionako se nece ovaj sneg zadrzati sledece nedelje otopljenje!

BOJAN-BG

ma nek se otopi sto pre i nek zavrsavaju poslove pa nek pada u decembru kad mu je vreme


vip-jahorina

Nesto kao i dalje paducka .... Hladno je, oko -7 u naselju Sator. Visina snijega: malo varira, ali oko 5 cm.
Alarm opet u sredinu pogodio.

skiDeki

Vidi se i na web-cam da je hladno, dok se ne topi po asfaltu, bez obzira sto sneg ometa radove, opet mi drago da vidim belu Jahorinu!

Doduse prosle godine su se stupovi sestoseda postavljali po mnogo vecem snegu ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...