• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Hehehe...u NS je DAN ZA NEVEROVATI!!!! :)  SUNCE SIJA A MANI BAS PRIJA! :P  Divno za setnju-voznju bajsom itd po fruskoj gori....al mora se uciti! :(


01xxx01

evo i kod nas je doslo sunce, samo ovdje uvijek malo kasni zbog ovih planina  :P

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 11 October, 2010, 13:22:34
evo i kod nas je doslo sunce, samo ovdje uvijek malo kasni zbog ovih planina  :P
sunce jeste ali je i dalje hladno. jutros je bilo samo 2 stepena, mada je meni izgledalo da je hladnije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

a cim sam ja obukla cizme prvi put ove godine, gotovo je!

:'(

Big_DANE

smrc smrc... :P  Hvala Bogu pa nam stize zima!!! :)

brera

Quote from: 01xxx01 on 11 October, 2010, 16:20:06
a cim sam ja obukla cizme prvi put ove godine, gotovo je!

:'(
Sanja, Sanja, nije prvi put ove godine, ne, ne!

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 11 October, 2010, 16:20:06
a cim sam ja obukla cizme prvi put ove godine, gotovo je!

:'(
nije valjda da ti je zao sto dolazi zima? ja vec vise od mjesec dana pjevusim: jedva cekam da se svrsi ljeto ....
http://www.youtube.com/watch?v=Ce6cTxhYiHw
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


Nichifor

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/video-snijeg-zameo-rumunjsku-zima-vec-kuca-na-vrata.html


vip-jahorina

kamere, neces vjerovati: u rajskoj tip pobacao neki otpad po kablovima i istrgao nam struju.
u kosuti  domar prespajao kablove a on trenutno ne radi, i niko ne zna zasto nema struje.
aco kopa kanal i dovodi novu struju.
sve bi trebali sutra ili prekosutra rjesiti (bar se nadam), osim ace koji ce jos potrajati

ttk

vidi se da stize zima. Poceli radovi na sve strane.

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 11 October, 2010, 23:43:04
kamere, neces vjerovati: u rajskoj tip pobacao neki otpad po kablovima i istrgao nam struju.
u kosuti  domar prespajao kablove a on trenutno ne radi, i niko ne zna zasto nema struje.
aco kopa kanal i dovodi novu struju.
sve bi trebali sutra ili prekosutra rjesiti (bar se nadam), osim ace koji ce jos potrajati
Ovo je za ne poverovati (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Peglas

Quote from: vip-jahorina on 11 October, 2010, 23:43:04
kamere, neces vjerovati: u rajskoj tip pobacao neki otpad po kablovima i istrgao nam struju.
u kosuti  domar prespajao kablove a on trenutno ne radi, i niko ne zna zasto nema struje.
aco kopa kanal i dovodi novu struju.
sve bi trebali sutra ili prekosutra rjesiti (bar se nadam), osim ace koji ce jos potrajati
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Kod mene ispred zgrade neki dan jaro ostavio stari bojler i gratis kesu smeæa. :o  3:(
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Big_DANE

Quote
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Kod mene ispred zgrade neki dan jaro ostavio stari bojler i gratis kesu smeæa. :o  3:(
Quote

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: