• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ttk


ttk


DarkoN

u svemu ima pomaka osim u odrzavanju puteva na jahorini koji su vise nego zreli zajednu ozbiljnu sanaciju. steta pa dodik dolazi helikopterom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

Zanima me da li je ova gradnja kontrolisana? Divlja ili legalna?

Big_DANE

Zahvaljujemo se na slikama TTK!!! :)  Putevi su katastrofa!

vip-jahorina

stvarno dobre slike !!! thx ttk

Quote from: DarkoN on 08 October, 2010, 09:18:42
...steta pa dodik dolazi helikopterom.

Ja se sjecam prosle godine kad je dolazio autom, da su krpili rupe na putu Pale-Jahorina i radnike koje su skakali po onim komadima novog asfalta, jer nisu imali one zabe za tabanje, a vjerovatno su se sjetili ujutro u 9 sati da ce Dodik tuda proci.

BOJAN-BG


brera

Quote from: vip-jahorina on 08 October, 2010, 13:56:06
stvarno dobre slike !!! thx ttk

Quote from: DarkoN on 08 October, 2010, 09:18:42
...steta pa dodik dolazi helikopterom.

Ja se sjecam prosle godine kad je dolazio autom, da su krpili rupe na putu Pale-Jahorina i radnike koje su skakali po onim komadima novog asfalta, jer nisu imali one zabe za tabanje, a vjerovatno su se sjetili ujutro u 9 sati da ce Dodik tuda proci.
Hehehe, kod nas se intenzivno pred svake izbore popravljaju putevi, krpaju, asfaltiraju, bili izbori lokalni ili ...... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

savic.86


skiDeki

Quote
Hehehe, kod nas se intenzivno pred svake izbore popravljaju putevi, krpaju, asfaltiraju, bili izbori lokalni ili ......   
Quote
Prijatelju svuda je ista situacija pred izbore, nazalost samo tad se ozbiljnije radi i ulaze u infrastrukturu....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

 s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

evo brera, imamo srece, po prognozi mogu nastaviti punom parom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

bolje nek saceka ovaj sneg pa nek zapada kad mu bude vreme

01xxx01

pa vrijeme mu je! gledam ovo vrijeme u saraj'vu kroz prozor i - vrijeme mu je! fuj ovo - no tamo ni 'vamo!  >:D