• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

safetbeg


skiDeki

Ima jos vremena da se radi ali jednostavno ne mogu verovati da se cele letnje sezone ama bas nista nije uradilo na Jahorini sa strane OC-a, cak ni kamenje sa staza nije sklonjeno, mogli su ga ukloniti sa izlaznih stanica gde je uvek frka sa snegom (izgulio sam nove skije) nikakav posao za malo para se moglo uraditi, kako onda da ocekujemo da urade nesto ozbiljnije???? Vreme prolazi, uskoro ce zima, a mi vas i dalje samo gledamo!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 08 September, 2010, 19:50:25
Ima jos vremena da se radi ali jednostavno ne mogu verovati da se cele letnje sezone ama bas nista nije uradilo na Jahorini sa strane OC-a, cak ni kamenje sa staza nije sklonjeno, mogli su ga ukloniti sa izlaznih stanica gde je uvek frka sa snegom (izgulio sam nove skije) nikakav posao za malo para se moglo uraditi, kako onda da ocekujemo da urade nesto ozbiljnije???? Vreme prolazi, uskoro ce zima, a mi vas i dalje samo gledamo!!!
izgulicemo mi deki jos skija koliko hoces na to kamenje. nisu ga ocistili za sve ove godine i cisto sumnjam da ce ocistiti uskoro.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

gledam trava raste ko luda ove godine je bas joj vrijeme bilo naklonjeno....a gore na onim prelomnicama nista trave...krivo mi je sto OC nije uzeo par vreca trave...pa samo da su je u maju bacili do sada bi bila prava konoplja i ne bi derali skije niti bi bilo toliko erozije zemljista..t.j. kamena....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 08 September, 2010, 23:35:37
gledam trava raste ko luda ove godine je bas joj vrijeme bilo naklonjeno....a gore na onim prelomnicama nista trave...krivo mi je sto OC nije uzeo par vreca trave...pa samo da su je u maju bacili do sada bi bila prava konoplja i ne bi derali skije niti bi bilo toliko erozije zemljista..t.j. kamena....

e da su svake godine radili po malo gde bi im kraj bio

md

Ja i dalje nemogu da skontam zbog èega nove korpe nisu skidane  sa sajli ovog ljeta, to je totalna glupost i neodgovornost OC-a.

>:( >:( >:(
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

loop

a di ce sa njima? bolje da vise nego da zarastu
allways stand sideways!

vip-jahorina

Quote from: loopjunkie on 23 September, 2010, 15:58:37
a di ce sa njima? bolje da vise nego da zarastu
(:smijeh:  (:smijeh:
zamisli sta bi bilo da su ih skinuli, trava zarasla, siblje, mozda i koja krava malo se malo pocesala, djeca koja dolaze na ekskurzije malo ko¾u poderala, onaku usput da imaju sta pricati. Nekome zafalilo malo zeljeza, pa ponese jednu korpu, a i ona crvena ko¾a nije za baciti  cr:)

sina


BOJAN-BG


marina

evo sta se gradi osim instalacija za osnjezivanje na Jahorini u ovom periodu
1.Rale pripremio drva za Royal, najavljuje burnu sezonu
2. Lavina samo sto nije gotova
3. Termag predvidjene radove za ovu gradjevinsku sezonu privodi kraju
VIP Jahorina Woman Team

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Vlado28

Narode veeeliki pozdrav!
Nije me bilo bas dugo ali evo sada se prikljucujem  ;D...Marina svaka cast za slike.  :bravo::( :bravo::(
Ne mogu da vjerujem da se ovoliko izgradio Termag... ideea:(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

BOJAN-BG

Quote from: Vlado28 on 01 October, 2010, 17:43:23
Narode veeeliki pozdrav!
Nije me bilo bas dugo ali evo sada se prikljucujem ;D...Marina svaka cast za slike. :bravo::( :bravo::(
Ne mogu da vjerujem da se ovoliko izgradio Termag... ideea:(

i tvoje su slicice dobre

loop

Evo zovu u hrvatskoj hladan vikend, temperature do 0 stupnjeva, mogla bi i pohulja koja  :-*  s:nij)
allways stand sideways!