• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

zidoo


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


minjon81

Samo me interesuje da li ova negodovanja forumasa protiv OC neko od njih prati?  :-\

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 08 September, 2010, 01:05:01
Samo me interesuje da li ova negodovanja forumasa protiv OC neko od njih prati? :-\

ma naravno da prate samo sto se kriju pod nekim misterioznim imenima

zidoo

To sto oni nece da rade svoj poso ne znaci da su glupi, znaci samo da se opet uzdaju da ce vecina ljudi """"""""ispravno"""""""" popuniti glasacki listic

DarkoN

Quote from: minjon81 on 08 September, 2010, 01:05:01
Samo me interesuje da li ova negodovanja forumasa protiv OC neko od njih prati?  :-\
mozda i prati, ali sta god da napisemo necemo ih postiditi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 08 September, 2010, 08:40:44
Quote from: minjon81 on 08 September, 2010, 01:05:01
Samo me interesuje da li ova negodovanja forumasa protiv OC neko od njih prati?  :-\
mozda i prati, ali sta god da napisemo necemo ih postiditi.

ma èuæe i neko koga boli ovo sto se pise na forumu

DarkoN

pricao sam sa nekim ljudima gore i ubjedjuju me da ce topovi biti spremni do 1.12. cak su hteli da se klade samnom. e sad da li je to sve suplja ostaje da se vidi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

koji topovi, vodeni ili neki drugi? reci ti njima da se ne palimo na kurblu i guranje  ;D

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 08 September, 2010, 08:46:18
pricao sam sa nekim ljudima gore i ubjedjuju me da ce topovi biti spremni do 1.12. cak su hteli da se klade samnom. e sad da li je to sve suplja ostaje da se vidi.

ma nek zapada dobar sneg pa nek postavljaju topove sledece sezone posto od ove godine i topova slaba vajda

Bojan NS

He he, za 2-3 meseca!? Uz jesenje kise i slicno.... Tako su nesto i poceli sa radovima na sestosedima...

HeAd

Cijela planina moze biti pod topovima u roku od mjesec dana...to nije komplikacija za postaviti....samo dobra akcija i nema tu puno pametovanja...jer top ko top je gotov proizvod samo ga ustekas na sistem....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

malo sam pricu o topovima prebacio u odgovarajucu temu http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=743.msg48149#msg48149
naravno da znaju sta mi ovdje pricamo. sjecate li se proslogodisnjih placenih clanaka u vrhunskim novinama "Fokusu" sa tirazom od 1300 komada dnevno  (:smijeh: i onog jada od novinara koji za 50 km pise po narudjbi ...

minjon81

E pa nek se stide!
A mi cemo da pljujemo i da pocnemo na vreme sa  tarlahom  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)