• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Quote from: bojan_ski_ns on 24 August, 2010, 21:11:05
Ups, i ne primetih æirilicu

Mislim da æe sledeæa sreæna vesti biti "pao sneg na Jahorini'
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Samo da ne bude datirana npr.: 15.2.2011. devil:(

Bojan NS


savic.86

znaci vec lagano gledam ovih par dana i vidi se da je najavljen neki snijeg pocetkom sledece sedmice... Da li je moguce ? 6cm pise u ponedeljak uvece....

skiDeki

Dobro si video  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Nije to nista cudno, ranije je nekad znalo i u julu to da se desi...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

evo vidim na webcam, olabavilo sajlu na ogorjelici
allways stand sideways!

brera


loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

poskidali su korpe na ogorijelici (kazu da ih je sunce pojelo, moraju se nove nabavljati  (:smijeh:  ) i djelomicno su skinute i na poljicama.
ne znam zasto, vjerovatno postoji neki razlog.

Inace na Jahi nista novo, malo prepucavanja oko placeva, dozvola za gradnju i visokih cijena kvadrata koje je opstina odredila (naravno ne za sve isto).
Inaco oko novih planova tu i tamo se nesto suska, ali nije vrijedno za objavljivanje.

Termag dobro radi na novom objektu, bice oko 60tak soba....

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

fino fino, u utorak planiram gore s biciklom naravno ako bude lijepo vrijeme pa ce bit i slikica  :bravo::( (u Sarajevu trenutno od nekih 20:00h pada kisa)

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 28 August, 2010, 16:53:23
poskidali su korpe na ogorijelici (kazu da ih je sunce pojelo, moraju se nove nabavljati  (:smijeh:  ) i djelomicno su skinute i na poljicama.
ne znam zasto, vjerovatno postoji neki razlog.

Inace na Jahi nista novo, malo prepucavanja oko placeva, dozvola za gradnju i visokih cijena kvadrata koje je opstina odredila (naravno ne za sve isto).
Inaco oko novih planova tu i tamo se nesto suska, ali nije vrijedno za objavljivanje.

Termag dobro radi na novom objektu, bice oko 60tak soba....


ko zna zna ko nezna mora da uci uvek bilo


brera

Gle æuda na JA. :o Nedelja, ali rade. Ali na Ogorjelici, i nije rijeæ o sistemu za umjetni snijeg. 3:(

vip-jahorina

danas je Mr. President bio na Jahorini  8)
osim sto sam se pozdravio i izmjenio koju rijec, nisam imao priliku da popricam s njim.
ako nista drugo, evo koje slike njegovog helikoptercica ...

skiDeki

Pa dosao lola da se nadise svezeg vazduha >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

iskreno prevoz mu je bezveze.... :P a to sto je dosao nije dosao da se odmara 100% neg poslovno najvjerovatnije po koju dionicu ili nesto slicno...ali ako je vec dosao sto nije koji kamen ponio sa sobom bili bi mu jako zahvalni  (:smijeh: