• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


DarkoN

ili su umanjili cijenu za toliko koliko kostaju viziri?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

a i onako ce sneg tek u februaru  ???, sta ste navalil  austin:(i , opusteno  (:smijeh:!!!

DarkoN

Quote from: minjon81 on 31 July, 2010, 23:20:56
a i onako ce sneg tek u februaru  ???, sta ste navalil  austin:(i, opusteno  (:smijeh:!!!
a sta da radimo mi sto planiramo sezonsku da uzmemo? je se nadam da ce ove godine da bude snijega od pocetka decembra do polovine aprila.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


minjon81

Nisam sigurna koliko je pametno uyimati sezonsku ako nema vestackog snega...

BOJAN-BG

MA BICE VESTACKOG SNEGA STO KAZE BRERA PRE NA GRENLANDU NEGO NA JAHORINI

loop

allways stand sideways!

brera

Mislim da to radi TERMAG zatrpao je svoju drena¾u i sad prekriva to sa zemljom. Nema veze sa OC i ureðenjem staza. Barem po meni. 3:( 3:( 3:(

loop

koliko sam vidio radilo se valjkom, pretpostavljam da su ovo nasuto po stazi utabanavali
allways stand sideways!

minjon81


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sta oni misle da se jednom ova trava zalije i to je to,  3:( 3:( 3:( ccc ak ovak ostave nece izrasti do 2012

Big_DANE

nemojte ljudi vise komentarisat kad bude nekih nesretnih vesti izvestice VIP ....a ovo je tuga pregolema...ne mogu vise citat... :( :( :(

Bojan NS

Мислим да ће следећа срећна вест бити "пао снег на Јахорини"

Bojan NS

Ups, i ne primetih æirilicu

Mislim da æe sledeæa sreæna vesti biti "pao sneg na Jahorini'