• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

nemanjac

To je helikopter Vlade Republike Srpske!!!!!!!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dovas

Dosao D¾ombiæ da nadgleda radove na svom novom hotelu... lako mu je kada se dobro zaradilo u proteklih pet godina...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: dovas on 26 July, 2010, 14:41:24
Dosao D¾ombiæ da nadgleda radove na svom novom hotelu... lako mu je kada se dobro zaradilo u proteklih pet godina...

HEHEHE ajde bar je dosao da vidi da mu nesto ne zaebu :P

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


DarkoN

prvo im je bilo pre vruce da rade sad je pre hladno i tako sve do novembra, ako budemo imali srece mozda pocnu da rade krajem oktobra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

BOJAN-BG


brera

Stvarno ne bi imalo smisla, nek raja vidi nove 6 guze. (:smijeh:

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ako ih ostave i iducu godinu ovako....onaj materijal sto je na njima ce poceti pucati i izgubit ce boju...sta znas mozda je vec i pocelo  ideea:(  :-\ :-\ :-\ :-\


vip-jahorina

Meni su jos prije zadnje sezone rekli da bez garaza nece biti ni vizira. Ne vjerujem da se nesto promjenilo.
Kako su oni proracunali da mogu ovu garazu napraviti za petnaestak dana, why hurry? Mogu oko 1.12. poceti sa izgradnjom