• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

brera

Quote from: skiDeki on 03 June, 2010, 12:41:36
Pa nije to sramota, cak sta vise to je cool, sto kaze Hare!!!

Jesu li bar ovakve??


(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81


brera


minjon81


brera

Quote from: minjon81 on 06 June, 2010, 22:41:49
Ma neeeee, zlatne sandale!
Ali idu uz haljinu, a dlake bi si mogla ofarbat!!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


brera


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01


Bojan NS


brera


Da raste ko ovoj dlake na nogama, cjela bi JA bila èupava i dlakava. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

Kao i svake godine, postojeci dvosjedi se odrzavaju, remontiraju i provjeravaju. Imamo sam priliku biti tu kad su provjeravali sajlu na ostecenja. To svake godine radi jedna firma iz Srbije imoram vam reci da je veoam detaljno uradjeno i da po onome sto sam vidio, mozemo se jos uvijek sigurno osjecati na starim dvosjedima. Malo su mi objasnili na sta se sve obraca paznja, ali ipak ne bi ulazio u detalje jer je materija veoma kompleksna a i nisam siguran da sam sve skontao kako treba  puf:)

Evo par slika sa "doktorskog pregleda"  austin:(

Big_DANE

Ohohohoho....KONACNO NEKO MRDANJEEEEEEEEEE!!!!!!! Vidju ovi so vu stranu drine imaju komputer sunce ti....dobro je!!! :)
VIP-e sto se ne pocne praviti garaza bem im sunce na Ogorjelici ako ne moze na Poljicama!?!?!?!?!!

vip-jahorina

Evo i jedan mali film o remontu

moze URKE  austin:(



vip-jahorina

na svim dvosjedima su korpe skinute.... evo slika sa poljica, ogorijelice i kako pracu uvijek zapostavimo, evo dvije sa remonta prace