• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme o stanju na Jahorini.
Danas sam malo obisao Jahorinu, bio sam i na vrhu, popricao sa ljudima, uspio popiti koju  ::)

U svakom slucaju, jos se svi "odmaraju" od sezone, nema skoro nikakvih desavanja. Nista se jos ne radi, nema nigdje nikoga. Nesto se radilo na novom hotelu Lavina, ali i to je "usputno".
Evo par slika

vip-jahorina


minjon81

Da s ja pitam  ideea:( , zakonom bih zabranila da se na planini topi sneg  :bravo::( !!! Malo ruzno...

vip-jahorina


BOJAN-BG

bogami da je hari gore on bi se spusto i po ovom snegu sto ga ima,na jednoj od slika vidi se i neki bager u pozadini

vip-jahorina

danas sam sjedio sa pedjom (sa jahorine) koji se penjaio gore autom i spustao se po djelovima staze na skijama. rece mi da je napravio koju sliku na vrhu ... kad mi je proslijedi, objaljujem.

jos par usputnih slika ...

BOJAN-BG

nema nista dok vip neuzme aparat u svoje ruke  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Jbtn, ne mogu prepoznati planinu bez snega, neverovatno mnogo kamenja, ali sneg to sve prekrije!
Hvala Vip-u za slike :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 28 April, 2010, 00:13:30
Jbtn, ne mogu prepoznati planinu bez snega, neverovatno mnogo kamenja, ali sneg to sve prekrije!
Hvala Vip-u za slike :bravo::(

valjda ce se organizovati ciscenje ovog kamenjara do pocetka sledece sezone

vip-jahorina

kamenjar na ovim slikama je uglavnom iza skijaskih staza, na goloj jahorini i on je manje bitan za nas skijase.
veci problem nam je, naravno izmedju ostalih, ova prelomnica na ogorijelici 2. o tome u temi :
Kako rjesiti problem prelomnice na Ogorijelici 2

Bojan NS



Bojan NS

Evo kako izgleda Jahorina iz satelita - Google maps naravno. Zanimljivo deluje! Pretpostavljam da je slikano negde poèetkom proleæa, vidi se kako je ova strana gde su staze pokrivena snegom, dok ga na ostalim delovima skoro i nema. Znaèi - sever

[prilog je obrisao administrator]

Bojan NS


brera