• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

do sada je uvijek prvi dan skijanja bio besplatan. a sto se tice ostalog nije bilo nista, mislim na taj neki party i slicno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 25 November, 2010, 13:39:07
nista od nekog party programa. otvorenje je sad u subotu, a ne kao do sada oko 10.12.
Ne znam jos po cemu ce skijati  8)

staaaaa? sad u subotu? zajebavas! pa kako? ili bolje da pitam - cime?!?!

a ja odoh u BG na Cirque du Soleil, aaaaaaaaaaaaa!!!!!

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!


ovejaras01


skiDeki

Pretece me u sekundi, taman sam hteo da uradim isto :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

42m4r

pada u sarajevu, al evo gledam gore ne da pada, nego zatrpava  :o :o :o :o :o  ;D ;D ;D ;D ;D ;D s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
anan

Nichifor

`naèiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii brateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  s:vje) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:vje) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:vje)

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor


ivan-cro

Samo neka nastavi  s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) s:vje) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Da se ne ponovi proslogodisnji scenari  puf:) puf:) :'( :'(

Pozdrav iz Hrvatske.. ;D ;D ;D

loop

allways stand sideways!

loop

koliko vidim po kamerama, topovi i ne tribaju trenutno :D
allways stand sideways!

marina

Danas je situacija sa snjegom bila odlicna , pravi zimski ambijent.
Sutra je berza i otvorenje sezone pa cemo vidjeti kako ce se stvari dalje odvijati.
Bice organizovano dosta  festi u klubovima i hotelima.
VIP Jahorina Woman Team

DarkoN

ja imam neku nezvanicnu i ne potvrdjenu informaciju da je an jahorinu jutros bilo oko 30 cm snijega. nadam se da ima neko da potvrdi ili demantuje ove moje informacije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...