• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

loop

pretpostavljam da tu neæe biti fiksni topovi, jer je jezero na ni¾oj nadmorskoj visini .. vjerovatno æe tu biti kutije sa izlazima za struju i vodu..
allways stand sideways!

Big_DANE

Moze da bidne i tako :)  VIP-e da li imas info da li ce biti fiksni topovi ili pokretni topovi!?!!?

Jel ima neko da skokne da slika PRACU da vidimo sta se tamo desava!?!?!

Nichifor

a jesu li topovi dopremljeni? jesu na jahorini ili tek treba da stignu? kako neæe tu biti topovi. pa gdje æe biti???

loop

allways stand sideways!

BOJAN-BG

ma samo da stignu na vreme i da se puste u pogon

vip-jahorina

sutra cu krug obici, i vidjeti sta je sa topovima.
a stanje na jahorini: hmm sve hladnije i hladije  ;D

BOJAN-BG

jos da zapada pred novu godinu i bice ekstra

vip-jahorina

ovaj snijeg prije sezone samo uzbudjuje duhove  hug:( ali inace zanimljivo postaje tamo pred otvorenje sezone: da li ce ga biti ili ne  austin:(


loop

allways stand sideways!

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 23 October, 2010, 00:06:51
ovaj snijeg prije sezone samo uzbudjuje duhove  hug:( ali inace zanimljivo postaje tamo pred otvorenje sezone: da li ce ga biti ili ne  austin:(

vipe nemoj da me malerises,proslu novu godinu nije bilo snega znas kako mi je bilo 10 dana

vip-jahorina

kupace uvijek ponjeti sa sobom  ;D

sa svih strana najavljuje ledaru ove i zime i puno padavina !!!!!!!!!!!!!!!! minusi i snijeg. ako budu topovi, a po svemu sudeci bi mogli bit. ne znam dokle su dosli sa akumulacijom (o tome cemo u drugoj temi) ...
zato kupace samo za opustanje ponjeti  ;D

skiDeki

Meni ne treba kupaci samo prosirena dizna (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

onda nam je najbolje da rale napravi neki smestaj da nemoramo da gubimo vreme u putu kad nema snega  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...