• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

Quote from: harison on 03 September, 2010, 00:10:52
iskreno prevoz mu je bezveze.... :P a to sto je dosao nije dosao da se odmara 100% neg poslovno najvjerovatnije po koju dionicu ili nesto slicno...ali ako je vec dosao sto nije koji kamen ponio sa sobom bili bi mu jako zahvalni  (:smijeh:

Mislim da je dovoljno sto su dva sestosjeda gore montirana zahvaljujuci nikom drugom vec njemu.....zato mu spomenik gore podignite.....
a inace kod mene nista novo...dnevno vozim 30 kilometara bic... i spremam se za sezoni   :P
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

e to je to: covjek je sredio da dobijemo 2 x 6sjeda, i obezbjedio nove projekte.
to sto na licu mjesta nisu u stanju nesto da izvedu nije njegova stvar. zato "vazda nam dobrodos'o"  :bravo::(

Quote from: HeAd on 03 September, 2010, 03:08:19
a inace kod mene nista novo...dnevno vozim 30 kilometara bic... i spremam se za sezoni   :P

a koljeno zdravo?

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

znaci na jahorini nista novo...      :o :o :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Evo malopre pre 10 min sam pogledao na novosadskoj televziji RTD emisiju LETO NA JAHORINI i prikazase gosn. Koromana koji prica bajke novosadjanima...obecava haube i garaze!???? Da li VIP-e ikakvih info oko toga!?
Nisam uhvatio ceo interviju sa gosn. Koromanom...al nije spominjao osvezavanje...dok sam ja gledao! :(
VIP-e sto nista kontaktirali sa RTD pa ste mogli neku reklamu da napravite! predlog! :)

skiDeki

Da se  nadovezem, RTD (delta televizija) vec dugo godina reklamira Jahorinu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


Big_DANE

Opaaaaaaa BOKI-SAN imas popularnu devojku :P :P

vip-jahorina

ako nista drugo, par ohrabrujucih vijesti vezane za staze i uredjenje.  ::)

sad sam se cuo sa Lucicem (sefom vertikalnog transporta) i malo smo popricali oko dolazece sezone. Moram Vam reci, sto sam znao i prije razgovora, da ce se Vlado potruditi da uradi sta moze i ako nam vremenske prilike dozvole, bi mogli, shodno mogucnostima imati dobre staze ili bar bolje od onih prijasnjih. Na raspolaganju nam i dalje stoje 5 ratraka. Imamo ljude koje znaju s njima upravljati. Malo smo porazgovarali o tome kako da se preuzmu znanja prije svega Austrije i ©vice. Tako ako neko nadje dobar link, moze biti i na engl. ili na njemackom, neka ga objavi. Vlado je tip koji moze dosta toga odraditi, mi smo tu kao podrska i kritika, pa ocekujem od forumasa, pogotovo sto Vlado pomalo prati forum, a predpostavljam da ce se aktivno i ukljuciti u njega, da konstruktivnim prijedlozima i naravno fer odnosom doprinesu da budemo sto uspijesnini.

U svakom slucaju mozemo mu se obratiti i svoje sugestije ili kritike mu putem foruma uputiti.  :bravo::(  :bravo::(

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 04 September, 2010, 12:08:48
ako nista drugo, par ohrabrujucih vijesti vezane za staze i uredjenje.  ::)

sad sam se cuo sa Lucicem (sefom vertikalnog transporta) i malo smo popricali oko dolazece sezone. Moram Vam reci, sto sam znao i prije razgovora, da ce se Vlado potruditi da uradi sta moze i ako nam vremenske prilike dozvole, bi mogli, shodno mogucnostima imati dobre staze ili bar bolje od onih prijasnjih. Na raspolaganju nam i dalje stoje 5 ratraka. Imamo ljude koje znaju s njima upravljati. Malo smo porazgovarali o tome kako da se preuzmu znanja prije svega Austrije i ©vice. Tako ako neko nadje dobar link, moze biti i na engl. ili na njemackom, neka ga objavi. Vlado je tip koji moze dosta toga odraditi, mi smo tu kao podrska i kritika, pa ocekujem od forumasa, pogotovo sto Vlado pomalo prati forum, a predpostavljam da ce se aktivno i ukljuciti u njega, da konstruktivnim prijedlozima i naravno fer odnosom doprinesu da budemo sto uspijesnini.

U svakom slucaju mozemo mu se obratiti i svoje sugestije ili kritike mu putem foruma uputiti.  :bravo::(  :bravo::(
za sada zvuci dobro, nadam se da ce nastaviti tako i da nece sve ostati na obecanjima. uglavnom ima moju, a nesumnjam da i drugi tako misle, punu podrsku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


vip-jahorina


skiDeki

Neka da sve od sebe i nasa podrska nece izostati!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


twid

prvo puno pozdrava Vladi i cestitke  :bravo::(
Mislim da je Vlado dobar i posten i da ce uraditi svoj posao kako treba. Tu mene vise brine problem cijele organizacije u OCu. Naime, Vlado da bi nesto promjenio treba imati puno snage i volje (sto vjerovatno i ima) ali i veliku podrsku, sto je malo teze. On nema otvorene ruke i ne vjerujem da ce se moci malim "mocnicima" tek tako nametnuti. U svakom slucaju, moj mu je savjet "ne odustaj" i gledaj kako ces bagru dovesti u red, bar malo po malo. Jer svi rade svoj posao i misle samo kako ce napraviti koju pauzu, ukrasti malo nafte  :'( . Zato Vlado pamet u glavu - kao sto sam ovdje procitao, ocigledno imas podrsku forumasa i na fejsu, samim tim i javnosti, ali moras se bar malo dokazati i pokazati zelju i volju da nesto promjenis.