• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bojan NS


BOJAN-BG

ko zna sta rade mozda razbacuju djubrivo da pre nikne trava

marina

Mislim da Termag dovlaci dio materijala preko Poljica, mozda je poceo sa radovima na novom dijelu hotela, tamo gdje mu je ranije bilo klizaliste. Znam da je  on trazio da se tu uradi drugi dio hotela, to  mu je  odobreno i uslo je  u urbanisticki plan Jahorine.
VIP Jahorina Woman Team

ttk

Quote from: marina on 11 July, 2010, 12:52:00
Mislim da Termag dovlaci dio materijala preko Poljica, mozda je poceo sa radovima na novom dijelu hotela, tamo gdje mu je ranije bilo klizaliste. Znam da je  on trazio da se tu uradi drugi dio hotela, to  mu je  odobreno i uslo je  u urbanisticki plan Jahorine.
Termag jeste poceo sa radovima na novom hotelu, ali materijal dovozi direktno sa ceste. Na Poljicama zatrpava onaj kanal za drenazu sa velikim komadima srusemog materijala. (Ne cini mi se losa ideja) Pored toga, na ostalom dijelu je dovucena zemlja i djubrivo i to je razvuceno i poravnato po livadi. Nadam se (ima takav izgled) da ce zasijati travu.


[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

BOJAN-BG

STA CE COVEK MUKA GA NATERALA DA MU GOSTI GLEDAJU ZEMLJU I KALJUGU ISPRED HOTELA PA UZEO STVAR U SVOJE RUKE,KAD OVI IZ OLIMPISKOG CENTRA NERADE NISTA PO PITANJU SREDJIVANJA STAZA BAR MALO DA SKLOE KAMENJE I POSEJU TRAVU

Bojan NS


HeAd

kad vidim ove korpe kako gore na suncu dusa me zaboli....jebem ti selo....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Sve ce to kao i svake godine pokriti gomila snega!

ttk, hvala za slike, ovo se ne vidi preko web kamera
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

marina

VIP Jahorina Woman Team

skiDeki

Slabo se radi, samo onaj bagercic na poljicama >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

deki ne mogu oni da rade po suncu i kada je fino vrijeme.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sina


skiDeki

A to ce izgleda biti u oktobru, ovogodisnji scenario ce po svemu sudeci liciti na reprizu proslogodisnjeg >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Evo ga neki helikopter na poljicama, da nam nije doneo garaze sestoseda (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ili je neki guzonja dosao na kafu u termag
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...