• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.


Bojan NS


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pomazu onom nasem Janezu da prenese snowboard sprave iza Di Sole gdje ce zapoceti sa farbanjem :D  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


skiDeki

slovenci me sve vise podsecaju na japance SAMO BI NESTO RADILI :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS



BOJAN-BG


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

JAAAAA ali samo kod tasta da kosim travu :D  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ma JANEZ moze to sve sam al ti mislis da ga KO nije potplatio  ideea:( ehhh sve je to ta sema.....trava moze narasti ako se kupe sjemena i pospu pred neku slabu kisu ili da se sprovede crjevo za vodu pa povremeno prskati kak bi buknula engleska trava moglo bi se i golfa igrat preko ljeta  ideea:(

marina

e sto ti Hare znas svasta oko trave, svaka ti cast! :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

zavisi koje :P  (:smijeh: (:smijeh: ali sam pravio travu tu ispred kuce pa znam neke postupke

marina

 Hare, nema potrebe da preciziras stvari!!trava je trav! (:smijeh:
VIP Jahorina Woman Team

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 19 June, 2010, 13:14:54
Quote from: marina on 19 June, 2010, 11:10:35
e sto ti Hare znas svasta oko trave, svaka ti cast! :bravo::(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Quote from: harison on 19 June, 2010, 13:35:02
zavisi koje :P  (:smijeh: (:smijeh: ali sam pravio travu tu ispred kuce pa znam neke postupke

NEG STA NEGO ZNA!!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

KRENUO SI HARI OD PRAVE STVARI DA UCIS  (:smijeh: