• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 27 April, 2010, 23:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ovo bi mogao znati hare o cemu se radi?
u svakom slucaju je jedna od onih borderskih ludorija koju momak kojeg nisam slucajno ovdje postavio priprema.

naime, ovo je slovenac Janez koji je gastarbeiter na Jahorini. Tu zivi, kao sto vidite radi i raduje se zimi kad mu dodju drugi slovenci. Pa sam kontao da Janez nebi bio usamljen a i kako ce ovo sa vizama u BiH jos potrajati, da Brera ipak dodje na Jahorinu (naravno ne sam ....) i bude drugi gastarbeiter iz Slovenije na Jahorini.

(:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mozda ce tako i bit :P ja gore tast dole..nabavimo par ovaca i nek nam pravi party-e za vrjeme zime  :bravo::( hahaah au sto je dobar Janez Drsko popravlja nam spravice ak uspje sta popravit bit ce odlicno ili je uzeo za ogradu hahaha odlicne slike  ludzatobom:((



brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahah ma sve se da sredit cemo prodat(ili zamjenit) ovo u Sarajevu i kupimo nesto gore nek imas sa tastom uzivat i docekat drugog mladjeg Zeta..a nekada bogami i unuka  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: pa dogovorit cemo se mi u puli ne brini uz rakiju je sve moguce

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


vip-jahorina

evo jos par filmova sa off staza:

Na jednoj od off pista negdje pri vrhu Jahorine:







Ovdje ce mozda biti garaze za nadolazecu sezonu:




vip-jahorina

Neko je pitao (Bojan?) kakav je ono kanal na Poljicama?

Naime, radi o najobicnijem kanalu za oticanje vode, jer je do sada rupa u kojoj se nalazi 6sjed bila puna od slivnih voda i kise. voda je skoro do vrha stubova se penjala.
sa ovim potezom je znatno smanjen priliv vode u polaznoj stanici 6sjeda.



vip-jahorina

Nasao sam i fiml od prije par dana, pa evo ga (mislio sam da je samo za lokalnu upotrebu pa sam bezveze pricao  ::) ,a li ipak se vidi kakvo je stanje na Poljicama)



HeAd

imal neko da ofreza i posadi barem malo trave :)

a remont dvosjeda...sta reci...na spomen dvosjeda odma me kicma zaboli ...tudum...tudum...tudumm....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

VIP-e moj nije da postoji mogucnost da se raspadnu....NEGO CE SE RASPASTI!!!! NE ZNAM KOJI JE TO MATERIJAL SLICAN JE SKAJU....
AL JA NE VERUJEM DA TO MOZE IZDRZATI VRLO VISOKE TEMPERATURE I OSTALE STETNE VREMENSKE USLOVE!!!!
ZNACI DA RASCISTIMO >>>> LIK KOJI JE ZAKUPIO FAKN ''DI SOLE'' ( smrdljivi kafic sa lezaljkama ) NECE DA SRUSI JEDAN DEO OBJEKTA DA BI SE NAPRAVILA GARAZA ZA KORPE!?!?!!?!?!?!?!?!!?!?!?
I STA MOLIM TE KAZU OVI IDIOTI IZA OC-a jAKO ME INTERESUJE!?!?! DA LI SI CUO NJIHOV KOMENTAR!?!?! DAL SU ONI NORMALNI (OC + DI SOLE) !?!?!

skiDeki

Veoma kvalitetan izvestaj, samo je steta sto se opet javljaju problemi, Dane je dosta rekao >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS

Quote from: vip-jahorina on 16 June, 2010, 18:38:03
Neko je pitao (Bojan?) kakav je ono kanal na Poljicama?

Naime, radi o najobicnijem kanalu za oticanje vode, jer je do sada rupa u kojoj se nalazi 6sjed bila puna od slivnih voda i kise. voda je skoro do vrha stubova se penjala.
sa ovim potezom je znatno smanjen priliv vode u polaznoj stanici 6sjeda.


Ja sam pitao, hvala na odgovoru!